اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

افتتاحیه گالری کلارا، نماینده انحصاری برند SPAINKER از کشور اسپانیا

افتتاحیه گالری کلارا، نماینده انحصاری برند اسپینکر از کشور اسپانیا محصولی از گروه صنعتی کاشی تبریز

 کاشی تبریز ، بهترین برای زندگی شما

شرکت صنایع کاشی تبریز در ۲۴ کیلومتری شهر تبریز واقع در شمال غرب ایران و در زمینی به مساحت ۲۰۰/۰۰۰ متر مربع احداث و از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و ظرفیت اولیه این شرکت ۱.۵ میلیون متر مربع در سال در تولید انواع کاشی دیواری بود که از سال ۱۳۷۴ و با مطالعات دقیق فنی بر روی ماشین آلات  و همچنین بازار مصرف در مورد طرح‌ها و ابعادی که مصرف کننده نهایی به آن توجه دارد ، پروژه ‌های نوسازی و افزایش ظرفیت در بخش کاشی دیواری و ایجاد یک واحد مستقل و جدید در بخش کاشی کف را به اجرا گذاشت .
 
هم اکنون این شرکت با ظرفیت سالانه ۴ میلیون متر مربع کاشی دیواری و ۵ میلیون متر مربع کاشی کف در حال فعالیت می‌باشد . از آنجایی که کیفیت ، مهمترین عامل تصاحب بازارهای مصرف است ، لذا جهت دستیابی به این امر مهم ، با استفاده از تکنولوژی نوین جهانی و بهترین مواد اولیه و پرسنل مخصوص و مجرب ، بر این باور شدیم که باید بهترین را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم ، لذا از سال ١٣٩۵ تحقیق و بررسی جهت آغار پروژه طرح توسعه آغاز و از سال ١٣٩۶ این طرح به اجرا درآمد . با اتکا به خداوند متعال و همکاری و تلاش شبانه روزی مدیریت و همکاران مجموعه این طرح در پاییز ١٣٩٨ به بهره برداری رسید و خطوط تولید راه اندازی شد .
About 1

از این رو ، این شرکت طی سال‌های اخیر توانسته علاوه بر دریافت نشان‌های استاندارد ملی و ایزو ISO١٠٠٠۴:٢٠١٢ , ISO١٠٠٠٢:٢٠١۴ , ISO١٠٠١۵:١٩٩٩ , ISO٩٠٠١:٢٠١۵ ، ISO١۴٠٠١:٢٠١۵ ، ISO۴۵٠٠١:٢٠١٨ و ٢٠١٨:CE از طریق سازمان‌های بین‌المللی نیز مورد تشویق قرار گیرد . 

ما در رویای ایجاد افق جدید ، دستیابی به آزادی ، دستیابی به اهداف جدید، ایجاد یک دنیای جدید هستیم که در آن طراحی بخشی از زندگی باشد و ما بتوانیم درباره زیبایی‌های آن بیاندیشیم و آنها را تحسین کنیم .

آن روز فرا رسیده است . کاشی تبریز ، بهترین راه حل برای زندگی شما .

About 2

 

مقالات مرتبط

تعمیر سرامیک Kerasys – نکات و ترفندها

در این ویدیو Kulzer Technik توضیح می‌دهد که سازندگان لوازم بهداشتی سرامیکی چه کاری می‌توانند انجام دهند تا از تعمیر سرامیک خود حداکثر بهره را

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید