اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

تراز کاشی فیکس تایل کاریزما

سیستم همتراز کننده کاشی برای نصب کاملا حرفه ایی و یک پارچه کاشی و سنگ تهیه شده است.

با این سیستم شما کاملا اطمینان پیدا میکنید که لبه به لبه کاشی در یک سطح تراز و فاصله تمام کاشی ها یکسان باشند. (هر کاشی با تمام کاشی های اطراف خود تراز خواهند بود) و بعلت اینکه لازم نخواهید داشت تا بصورت سنتی یک کاشی را با چند کاشی قبلی تر از خودش تراز کنید ​​​​​​​ لذا میتوانید صرفه جویی زیادی در زمان نصب کسب کنید.

یکی دیگر از نکات این است که میتوانید به راحتی شیب کم و یا زیاد برای هر سایز از کاشی را ایجاد نمایید. استفاده از این سیستم احتیاج به تجربه ندارد و حتی هرکسی برای اولین بار و بدون تجربه نصب کاشی میتواند نصاب خود باشد. نکته حائز اهمیت این است که قادر خواهید بود تا بلافاصله بر روی کاشی راه برویید و نیازی نیست ​​​​​​​ که تا یک روز منتظر خشک شدن مصالح زیر کار شوید.

 این سیستم از دو قسمت:  1- کیلیپس (اسپیسر) (سفید رنگ ) و 2- پل (تراز) (قرمز رنگ) تشکیل شده است. کیفیت جنس پل از بهترین مواد درجه یک می باشد و قادر خواهید بود که به دفعات زیاد مجداد از خود پل استفاده نمایید.  سایزهای موجود:  1 میلی متر  2 میلی متر 3 میلی متر

اگر کاشی کار هستید و قصد دارید به دفعات از این سیستم استفاده کنید میتوانید انبردستی (پلایر) مخصوص این کار را تهیه نمایید. مزیت استفاده از انبر دستی این است که سرعت کار بالا میبرد و نیز قدرت فشار را بیشتر می کند اما اگر تصمیم برای استفاده مجدد ندارید، فقط برای یک بار و یا متراژ کم میخواهید از این سیستم استفاده کنید و به راحتی میتوانید با فشار دست این کار را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.charismatile.com مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

تعمیر سرامیک Kerasys – نکات و ترفندها

در این ویدیو Kulzer Technik توضیح می‌دهد که سازندگان لوازم بهداشتی سرامیکی چه کاری می‌توانند انجام دهند تا از تعمیر سرامیک خود حداکثر بهره را

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید