اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

World of Finishes: طراحی سفارشی انواع پرداخت سطوح

پروژه جدید Surface Group که با همکاری بعضی از برندهای این گروه به انجام رسیده، طیف وسیعی از عملیات سطحی و پتانسیل نامحدود پرداخت را ارائه می‌دهد.

به لطف استفاده از تکنولوژی و ظرفیت بالای نوآوری، Surface Group جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در دنیای پرداخت و تکمیل سطوح سرامیکی تثبیت کرده است. این گروه با ترکیب تخصص­ برندهای مختلف خود، پتانسیل نامحدودی در ارائه راه‌کارهای تکمیل سطح دارد.

پروژه World Of Finishes یکی از این پروژه‌ها است که دروازه دنیای تکمیل دیجیتال را می‌گشاید.

Simone Sorrentino، مدیر فروش و بازاریابی بین‌الملل Surface Group چنین می‌گوید: “در حال حاضر Srface Group نقش برجسته­ای در بازار تکمیل سطوح دارد.  ما علاوه بر تولید ابزار، طراحی، تولید و سفارشی‌سازی پرداخت‌های جدید را نیز انجام داده و تمام تجربه و تخصص خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. انتخاب ما تنها به خریدن ابزار محدود نمی‌شود، بلکه شامل دریافت مشاوره از یک رهبر پیشروی صنعتی با تعهد بی‌پایان به نوآوری نیز است”.

World of Finishes یک سیستم سفارشی‌سازی شده است که راه‌ حل‌های تکمیل منحصر به فرد نامحدود و تکرار پذیری را با استفاده از یک فرآیند امتحان شده و به آزمایش گذاشته شده ارائه می‌دهد. این سیستم می‌تواند صنعت سرامیک را متحول کند. Surface Group ارائه دهنده بهترین راه‌کارهای اختصاصی، خصوصا برای سطوح بافت‌دار، است. این راه­کار قابلیت برآورده کردن تمام الزامات زیبائی‌شناختی و طراحی را دارد.

گام طبیعی بعدی Surface Group ارائه راه‌کارهای سفارشی در طیف پیشنهادات و به عنوان بخشی از کوشش این مجموعه برای ایجاد دستورالعمل‌های ایده‌آل برای الزامات تولیدی خاص است.

گونیا کردن، برش، پرداخت براق، لپینگ، پولیش، عملیات سطحی و محافظت: فناوری‌های کاربردی با استفاده از فرآیندهای زیر، طیف وسیعی از عملیات سطحی را پوشش می‌دهند:

  • برش خشک
  • پولیش تخت آینه‌ای (FLAT REFLEX POLISHING)
  • همسان‌سازی + سوپرشاین
  • REMOVE
  • VFS

فرآیندهای فوق در نتیجه همکاری بعضی از برندهای این گروه و استفاده از تخصص آن‌ها برای مشارکت‌های ویژه و توسعه راه­‌کارهای کامل و یکپارچه عملیات مختلف ماشین‌کاری حاصل شده‌اند. این همکاری شامل ترکیبی از جدیدترین نسل از ابزارها و روش‌های عملیات سطحی را در ترتیب و توالی منحصر به فرد و غیر معمول است. صحت نتایج مربوطه با انجام آزمایش‌های گوناگون در آزمایشگاه‌های کاملا مجهز در تاسیسات Surface، Adi و Abrasivi تضمین شده اند.

Surface Group شامل شرکت‌های Adi، Surface T.A، Luna Abrasivi، Nocoat، International Chips و Vincenthsj است.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید