اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

نمایشگاه CERAMICS CHINA، تغییرات بزرگ سازمانی و اعلام تاریخ های جدید

از سال 2024 به بعد، الگوی تاریخی برگزاری نمایشگاه که به صورت نوبتی بود به طور رسمی تغییر میکند.

نمایشگاه CERAMICS CHINA در سال 2024 را با اعلام اتحاد متشکل از برگزارکنندگان، پایان الگوی تاریخی خود برای برگزاری نمایشگاه به صورتی نوبت هر 2 سال یکبار را آغاز کرد.

با پایبندی به فلسفه ارتقای پیشرفت صنعت و توسعه شرکت، شورای ملی صنعت سبک چین، فدراسیون مصالح ساختمانی چین، انجمن سرامیک و لوازم بهداشتی ساختمان چین، انجمن صنعت سرامیک چین، شورای فرعی مواد ساختمانی CCPIT، شرکت خدمات نمایشگاهی UNIFAIR، با مسئولیت محدود. و Beijing Jianzhan Technology Development Co., Ltd. رسماً تصمیم گرفتند به طور مشترک CERAMICS CHINA را از سال 2024 به بعد سازماندهی کنند. سی و هشتمین نسخه CERAMICS CHINA از 18 تا 21 ژوئن 2024 مصادف با 29 خرداد تا اول تیر ماه 1403 در منطقه A، مجتمع نمایشگاهی کانتون در گوانگجو، چین برنامه ریزی شده است.

از سال 2024 به بعد، شرکت خدمات نمایشگاهی UNIFAIR مسئولیت سازماندهی و بهره برداری از نمایشگاه را بر عهده خواهد داشت، در حالی که الگوی تاریخی سازماندهی CERAMICS CHINA به صورت نوبتی به طور رسمی منعقد شده بود.

مقالات مرتبط

از سر گرفته شدن رشد صادرات چین

رشد 6.2 درصدی صادرات صنعت کاشی و سرامیک چین در سال 2023، روند نزولی سال‌های قبل را معکوس کرد.صنعت کاشی و سرامیک چین با رشد

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید