اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

اسلب‌های XXL: مرزهای جدید طراحی با Tecnografica

این شرکت فعال در حوزه طراحی سرامیک، سایزهای جدید خود که برای اندازه‌های تا 2×4 متر طراحی شده اند را در Tecna و Cersaie به نمایش گذاشت.

tecnografica cersaie2022

Tecngrafica در Cersaie بولونیا (Bologna) و همچنین در Tecna در ریمینی جدیدترین فناوری‌های خود به جهان پیچیده و خلاقانه طراحی سرامیک به نمایش گذاشت.

پژوهش‌های دراز مدت Tecnografica در فرآوری سه بعدی مواد طبیعی و صنعتی به تولید صنعتی کاشی و سرامیک و اسلب‌های بسیار بزرگ چینی با زیبایی فوق‌العاده منتهی شده است. بخش بزرگی از این دستاورد مرهون پیشرفت فناوری‌های دیجیتال و لعاب‌ها و همچنین فن­‌آورانی است که در این پروژۀ پیچیده نقش داشته اند.

هدف ساده و درعین حال بلند پروازانه این مجموعه بازتولید انواع مواد مختلف و سطوح طبیعی در کاشی‌های سرامیکی بزرگ با بیش‌ترین دقت ممکن است.

tecnografica ufficio grafico

Tecnografica برای سال‌های متمادی همکاری نزدیکی با شرکت‌های مستقر در منطقه سرامیکی Sassuolo که در زمینه چاپ دیجیتال و مواد کاربردی مشغول به فعالیت هستند داشته است. سرمایه‌گذاری‌های مداوم این مجموعه در حوزه فناوری باعث شده تا در حال حاضر این مجموعه در خط مقدم این بخش قرار داشته باشد و بتواند تمامی نیازهای مربوط به طراحی در سطوح سرامیکی را مرتفع کند.

اینک Tecnografica در ادامه سرمایه‌گذاری در بخش قالب‌های سه بعدی خود که متشکل از سیستم‌های جدید اندازه گیری سه بعدی با دقت بالا و آخرین نسل از حکاکی‌های سه بعدی هستند، اینک قادر به تولید قالب برای پرس‌هایی با اندازه 2×4 متر است.

tecna cersaie 2022 dettaglio

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید