اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

هد پرینت‌های +Xaar 2001 جذابیت خودشان را تأیید می‌کنند

جزئیات ظریف و رنگ‌های قوی از جمله ویژگی‌های اصلی هد پرینت‌های زار (Xaar) هستند.

xaar logo elencoدر نمایشگاه تکنارجیلا 2018، هد پرینت‌های +Xaar 2001 به لطف انعطاف پذیری، رنگ‌های قوی و دقت بالای جزئیات آن‌ها با دقت تفکیک چاپ dpi 720 موفقیت بزرگی را نشان دادند.

تولید کنندگانی که در حال حاضر از هد پرینت‌های +Xaar 2001 در قسمت‌های مختلف جهان استفاده می‌کنند، کیفیت به دست آمده با آن‌ها را تأیید می‌نمایند. این هد پرینت‌ها مخصوصاً در آسیا محبوبیت بسیاری دارند.

برای مثال در هند، شرکت Scientifica Tiles هد پرینت +Xaar 2001 را به همراه فناوری High Laydown (HL) (اِعمال بالا) جهت ایجاد افکت‌های ویژه مانند براق، لوسترها و فلزی انتخاب کرده است.

گروه اینول (Inol) واقع در فوشان، چین، اخیراً ده عدد از چاپگرهای خود را به Xaar 2001+ GS12 ارتقاء داد که بیشینه اِعمال جوهر  g/m2 40 را در سرعت خط برابر با m/min 25 ارائه می‌دهد. این شرکت که از سال 2013 تا کنون از فناوری Xaar استفاده می‌کرده است و از نزدیک با شرکت‌های طراحی هندی کار می‌کند، بهبود واضحی را در کیفیت چاپ، افزایشی را در بهره‌وری و همچنین هزینه‌های کم‌ترِ تولید را به خاطر توقف کم‌تر برای تعمیر و نگهداری نسبت به هد پرینت‌های دیگر شاهد بود.

مقالات مرتبط

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در