اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

میتینگ جدید Tecnograficaبا نام راه رفتن روی سنگ‌ها (Walk On Stones)

آخرین ترندهای مربوط به رنگ و مواد در نمایشگاه Tecnografica در Castellarano از بیست و پنجم ماه می به بعد به نمایش گذاشته شد.

walk on stone tecnografica 0نمایشگاه Tecnografica در 25 ام ماه می در Castellarano (RE) میزبان رویدادی است که در آن، این شرکت شناخته شدۀ طراحی آخرین ترندهای رنگ و مواد طبیعی را ارائه می‌دهد.

انتخاب عنوان قدم زدن روی سنگ‌ها از حرکت رو به جلو و پیشرفت ما الهام گرفته شده است. روندی دائمی از تکامل که در ضمن آن نوع بشر به دانش و ابزار جدید برای ساختن آیندۀ بهتر دست خواهد یافت.

نمایشگاه Tecnografica هم کاوشی در ترندهای جدید است. در این نمایشگاه مجموعه‌هایی از سطوح جدید آینده که از طراحی و تکنولوژی نوآورانه بهره می­برند به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال پر شور بازدید کنندگان قرار گرفت.

ابزارهای جدیدی که در اختیار طراحان Tecnografica قرار گرفته‌اند امکان خلاقیت‌های بالقوۀ زیاد و تولید طرح‌های بی سابقه­ از حیث کیفیت و مفهوم را برای ایشان ایجاد کرده اند.

راه رفتن روی سنگ‌ها یکی از نخستین رویدادهایی است که Tecnografica قصد برگزاری آن به مناسبت بزرگداشت سی‌امین سالگرد خود را دارد.

این رویداد همچنین ادای احترام به تمامی افرادی است که جزئی از این مجموعه هستند و استعداد، اشتیاق و تجربۀ آن‌ها باعث افزایش ارزش و توسعۀ مجموعه در سی سال گذشته شده است.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید