اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Uniceramics Expo، بر فناوری‌‌های اسلب‌ سایز بزرگ تمرکز کنید

Uniceramics Expo، یک نمایشگاه تجاری است که‌ قرار است از 3 تا 7 ژوئن در فوشان برگزار شود و تأمین‌کنندگان و خریداران دستگاه‌ها برای تولید کاشی‌های سایز بزرگ و بسیار بزرگ را گرد هم می‌آورد.

به دنبال تلاش‌های فراوان برای تحت کنترل در آوردنِ همه‌گیری، اقتصاد چین به سرعت در حال بهبود است و در نتیجه، صنعت و بازار سرامیک شاهد رشد چشم‌گیری هستند. یکی از مهم‌ترین گرایش‌هایی که در چند وقت اخیر پدید آمده ‌است، افزایش تولید اسلب‌های سایز بزرگ در پاسخ به ‌افزایش تقاضا است.

بر اساس هفته‌نامه Ceramic Town Weekly و تنها در ماه دسامبر، منطقه گوانگدونگ (Guangdong) شاهد راه‌اندازیِ دو خط تولید جدید در Monalisa Tiles، یک خط برای تولید 6،600 متر مربع در روز از اسلب‌های mm 3200×1600 در Hongyu Ceramics (که به زودی قرار است خط دوم نیز راه‌اندازی شود) و خطوط تولید در Dongpeng، Goldmedal، New Jincheng، Shenghua و Newpearl Group.

چین در حال برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری در حدود صد کارخانه یا بیش‌تر برای تولید سطوح در سایز بسیار بزرگ است که با نصب بعضی از این دستگاه‌ها تولید به طور بالقوه ‌از اوایل 2021 آغاز می‌شود.

پروژه‌های آینده که ‌اعلام شده‌اند عبارتند از 15 خط جدید که قرار است توسط Nabel نصب شوند، 11 خط در Monalisa، و 10 خط را Oceano و Ruiyang برنامه‌ریزی کرده‌اند، 8 خط دیگر برای Dongpeng و 6 خط توسط Sun و 4 خط توسط Huashuo برنامه‌ریزی شده‌اند؛ در کنار این‌ها هم کارخانه جدید Guanxing نیز در دست احداث است.

با در نظر گرفتنِ ‌این مقادیر بالای تقاضا برای تجهیزات، با سفارش‌هایی برای پرس‌ها، کوره‌ها و سایر تجهیزات که انتظار می‌رود ‌از اوایل ژوئن در اختیار تأمین‌کنندگان محلی قرار گیرند، نمایشگاه تجاری آتی Uniceramics Expo که قرار است از 3 تا 7 ژوئن در فوشان برگزار شود، فرصت‌های تجاری استثنایی ارائه خواهد کرد. برگزارکنندگان در حال برنامه‌ریزیِ طیفی از خدمات هستند تا غرفه‌داران بین‌المللی بتوانند با خریداران محلی ملاقات کنند، حتی اگر به دلیل محدودیت‌های مسافرتی قادر نباشند تا به صورت فیزیکی در نمایشگاه حضور یابند.

uniceramics expo int2

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید