اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

فعالیت‌های آنلاین جدید شرکت Smaltochimica

طراحي جديد، مدرن و با گرافيك جذاب و تسهيل كننده راهبري، در وب‌سايت جديد شركت به‌كار گرفته شده است كه اطلاعات جامع‌تري را براي بازديدكنندگان فراهم مي‌كند.

شرکت Smaltochimica که یک کمپانی مستقر در Sassuolo ایتالیا است و در زمینه تولید افزودنی‌های شیمیایی برای بخش سرامیک فعال است، وب‌سایت خود به آدرس www.smaltochimica.it را با ظاهری متفاوت شامل ساختار جدید، محتوا افزوده شده، طراحی گرافیک تازه‌تر و سهولت کاربری بالاتر ارائه کرده است که از دیدگاه بصری، مشتریان را در بخش‌های گوناگون همچون ساخت پروفایل کاربری، دنبال کردن اخبار شرکت و کاتالوگ‌های جدید محصولات، به خود جذب می‌کند. برای درخواست اطلاعات بیشتر و جزئی‌تر، مشتریان می‌توانند در بخش تماس با شرکت نسبت به پر کردن فرم درخواست، اقدام کنند.

شرکت Smaltochimica همچنین حساب‌های کاربری فعالی در شبکه‌های اجتماعی مجازی همچون اینستاگرام، لینکدین و فیس‌بوک دارد که این شرکت را قادر می‌سازد تا ارتباط مستقیم‌تر و ساده‌تری با مشتریان خود برقرار سازد و اخبار و اطلاعات فعالیت‌هایش را بی‌واسطه با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

Smaltochimica int

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید