اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

در گالری BMR، نوآوری، کاربرد و زیبایی درهم آمیخته شده‌اند

نمایشگاه BMR با گذشت یک سال از افتتاح، همچنان پذیرای بازدیدکنندگان ایتالیایی و خارجی است.

گالری BMR که سال پیش در دفتر اصلی این شرکت در Scandiano (RE) و با هدف ایجاد یک محیط مناسب برای ملاقات با مشتریان و امکان مشاهدۀ بی‌­واسطه نوآوری­‌ها برپا شده بود، هنوز بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جذب می­‌کند.

در طول هفته Cersaie، پذیرای حدود یکصد متخصص از حدود 40 شرکت ایتالیایی و بین­‌المللی سرامیک بود که بعضی از کشورهای اروپایی به ­ویژه روسیه، رومانی، لهستان، آلمان، هلند، اسپانیا و جمهوری چک بودند و بعضی از کشورهای دورتری مانند برزیل، ایران، مکزیک و عربستان سعودی بودند.

راه­ حل‌­های صنعت 4.0 (Industry 4.0 solution) با ارائۀ سطوح بالایی از اتوماسیون و دیجیتالی ­شدن توجهات ویژه‌­ای را به خود جلب کرده‌ ­است. سیستم دوربین اندازه­ گیری که در Top Squadra Dry به­ کار گرفته ­شده، یکی از مواردی است که به کسب نتایج درخشان در زمینۀ بهره­‌وری سفارشی که شامل بهینه ­سازی فرایند از منظر زمان، هزینه، تطبیق ­پذیری و پایداری زیست محیطی شده ­است.

Paolo Sassi رئیس هیئت ­مدیره می­‌گوید: “این نمایشگاه برای ارائۀ پاسخی موثرتر به نیازهای جدید بازار برپا شده­ و محیطی است که در آن فناوری با کارکردی ­بودن و زیبایی شناسی انطباق یافته ­است. ازنظر ما نمایشگاه مکانی برای آموزش، تبادل ایده­‌ها و ایجاد مجدد روابط انسانی و حرفه‌­ای است، موضوعاتی که در دورۀ پرچالش همه­ گیری دیگر به راحتی حاصل نمی­‌شوند.

BMR Gallery800

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید