اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

“بافت‌هایی که به هیجان می‌آورند”: Molde Azul آخرین ترند سطوح سه بعدی را ارائه می‌کند

Molde Azul که به یکی از عنوان مراجع اصلی طراحی بافت‌­ها و نقوش ­برجستۀ جدید تبدیل شده‌است، این امکان را به کمپانی‌­های سرامیکی می‌­دهد تا محصولات پیشنهادی خود را متمایز کرده و از ارزش پیشنهاد خود دفاع کنند.

Molde Azul که یک کمپانی اسپانیایی پیشرو در حوزۀ طراحی نقوش­ برجسته­ و بافت­‌ها و همچنین ساخت قالب و پانچ در بخش سرامیک است اولین نمایشگاه ترند خود را محل خود و با شعار بافت‌­هایی که به هیجان می­‌آورند برگزار کرده‌­است.

Molde Azul در مسیر تکامل پیوستۀ خود درزمینۀ نوآوری و بهبود مستمر به­‌دنبال راه‌­حل ­های جدیدی است تا از طریق آن­‌ها محصولات خود را به مشتریانش نزدیک­‌تر کند. به‌­همین دلیل و برای نشان دادن امکانات خود نمایشگاهی ترتیب‌­داده تا در محل کارخانه آخرین محصولات پیشنهادی خود را به نمایش بگذارد. این نمایشگاه مکانی برای دیدن ترندهای مختلف و همچنین نشان­‌دادن ایده­‌هایی است که در ماه­‌های اخیر گروه روی آن­ها کار کرده­‌است.

داشتن دپارتمان طراحی داخلی گسترده و باتجربه در بازار رقابتی امروز یک امر ضروری است. این کمپانی با داشتن یک دپارتمان اختصاصی که منحصرا به طراحی و نمونه‌­سازی اولیۀ بافت‌­ها و نقش ­برجسته­ های سرامیکی اختصاص دارد، حین فرایندهای تولید محصول و ساخت و توسعۀ مجموعه­ ها از مشتری پشتیبانی می­کند. در حقیقت Molde Azul در توسعۀ محصولات با مشتریان خود شریک است.

طراحی یکی از معدود عناصر استراتژیکی است که باعث ایجاد تمایز در محصولات پیشنهادی تولیدکنندگان شده و از ارزش پیشنهاد ارائه ­شده دفاع می­‌کند. در این میان بافت‌­ها و نقوش برجسته به ایجاد واقع­‌گرایی بیشتر در طراحی کمک­‌کرده و با اضافه ­کردن جزئیات، ظرافت­‌ها و شخصیت باعث غنی‌­تر شدن هر مجموعه­‌ای می‌­شوند.

پیشنهادات مربوط به زیبایی محصول باید در انطباق با تجارب فنی و دانش فنی موجود قرار داشته‌ ­باشند تا تضمین شود که طراحی بدون ایجاد تغییر در طرح گرافیکی پیشنهادی، نمونۀ اولیه و محصول نهایی تبدیل به محصول می‌­شود. Molde Azul نه‌ ­تنها تضمین می­‌کند که طراحی­‌های کاملا نوآورانه‌­ ای را ارائه می­‌کند، بلکه این طراحی­‌ها بدون ایجاد هیچ مشکل تولیدی، قابلیت اجرایی شدن دارند. تعهدات شرکت شامل کمک و نظارت بر راه­‌اندازی خط تولید هم است.

نقوش‌‌ ­برجسته‌ و بافت‌ اهمیت فراوانی‌ در Molde Azul دارند.در اولین‌ گالری برگزار شده، Molde Azul فلسفۀ اندیشه‌ی بافت‌ و نقوش برجسته، روی‌ بافت‌ وبرجستگی‌­های الهام ­گرفته‌ از‌ طبیعی‌ ­ترین و آوانگاردترین ترندها سرمایه­‌گذاری کرد تا با شبیه‌­سازی بافت و مواد، احساسات و رئالیسم زیبایی­‌شناسی بیشتری را ارائه کند.

Molde Azul درحال‌­حاضر امکاناتی در 10.700 مترمربع، پارکی از ماشین­‌آلات­ خلاقانه، تمام تجهیزات موردنیاز برای کار با قطعات بزرگ و بخشی از بازار که در آن تخصص دارد را دراختیار دارد.

امروزه این کمپانی علاوه بر تولید پانچ و قالب، تبدیل به یک شریک استراتژیک در تولید محصولات شده‌­است که به تمامی مراحل فرایند از طراحی تا راه­‌اندازی می‌­پردازد و درحال حاضر به بیش از 60 مشتری صنعتی در بیش از 15 کشور جهان خدمات ارائه­‌ می‌­دهد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید