“بافت‌هایی که به هیجان می‌آورند”: Molde Azul آخرین ترند سطوح سه بعدی را ارائه می‌کند

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Molde Azul که به یکی از عنوان مراجع اصلی طراحی بافت‌­ها و نقوش ­برجستۀ جدید تبدیل شده‌است، این امکان را به کمپانی‌­های سرامیکی می‌­دهد تا محصولات پیشنهادی خود را متمایز کرده و از ارزش پیشنهاد خود دفاع کنند.

Molde Azul که یک کمپانی اسپانیایی پیشرو در حوزۀ طراحی نقوش­ برجسته­ و بافت­‌ها و همچنین ساخت قالب و پانچ در بخش سرامیک است اولین نمایشگاه ترند خود را محل خود و با شعار بافت‌­هایی که به هیجان می­‌آورند برگزار کرده‌­است.

Molde Azul در مسیر تکامل پیوستۀ خود درزمینۀ نوآوری و بهبود مستمر به­‌دنبال راه‌­حل ­های جدیدی است تا از طریق آن­‌ها محصولات خود را به مشتریانش نزدیک­‌تر کند. به‌­همین دلیل و برای نشان دادن امکانات خود نمایشگاهی ترتیب‌­داده تا در محل کارخانه آخرین محصولات پیشنهادی خود را به نمایش بگذارد. این نمایشگاه مکانی برای دیدن ترندهای مختلف و همچنین نشان­‌دادن ایده­‌هایی است که در ماه­‌های اخیر گروه روی آن­ها کار کرده­‌است.

داشتن دپارتمان طراحی داخلی گسترده و باتجربه در بازار رقابتی امروز یک امر ضروری است. این کمپانی با داشتن یک دپارتمان اختصاصی که منحصرا به طراحی و نمونه‌­سازی اولیۀ بافت‌­ها و نقش ­برجسته­ های سرامیکی اختصاص دارد، حین فرایندهای تولید محصول و ساخت و توسعۀ مجموعه­ ها از مشتری پشتیبانی می­کند. در حقیقت Molde Azul در توسعۀ محصولات با مشتریان خود شریک است.

طراحی یکی از معدود عناصر استراتژیکی است که باعث ایجاد تمایز در محصولات پیشنهادی تولیدکنندگان شده و از ارزش پیشنهاد ارائه ­شده دفاع می­‌کند. در این میان بافت‌­ها و نقوش برجسته به ایجاد واقع­‌گرایی بیشتر در طراحی کمک­‌کرده و با اضافه ­کردن جزئیات، ظرافت­‌ها و شخصیت باعث غنی‌­تر شدن هر مجموعه­‌ای می‌­شوند.

پیشنهادات مربوط به زیبایی محصول باید در انطباق با تجارب فنی و دانش فنی موجود قرار داشته‌ ­باشند تا تضمین شود که طراحی بدون ایجاد تغییر در طرح گرافیکی پیشنهادی، نمونۀ اولیه و محصول نهایی تبدیل به محصول می‌­شود. Molde Azul نه‌ ­تنها تضمین می­‌کند که طراحی­‌های کاملا نوآورانه‌­ ای را ارائه می­‌کند، بلکه این طراحی­‌ها بدون ایجاد هیچ مشکل تولیدی، قابلیت اجرایی شدن دارند. تعهدات شرکت شامل کمک و نظارت بر راه­‌اندازی خط تولید هم است.

نقوش‌‌ ­برجسته‌ و بافت‌ اهمیت فراوانی‌ در Molde Azul دارند.در اولین‌ گالری برگزار شده، Molde Azul فلسفۀ اندیشه‌ی بافت‌ و نقوش برجسته، روی‌ بافت‌ وبرجستگی‌­های الهام ­گرفته‌ از‌ طبیعی‌ ­ترین و آوانگاردترین ترندها سرمایه­‌گذاری کرد تا با شبیه‌­سازی بافت و مواد، احساسات و رئالیسم زیبایی­‌شناسی بیشتری را ارائه کند.

Molde Azul درحال‌­حاضر امکاناتی در 10.700 مترمربع، پارکی از ماشین­‌آلات­ خلاقانه، تمام تجهیزات موردنیاز برای کار با قطعات بزرگ و بخشی از بازار که در آن تخصص دارد را دراختیار دارد.

امروزه این کمپانی علاوه بر تولید پانچ و قالب، تبدیل به یک شریک استراتژیک در تولید محصولات شده‌­است که به تمامی مراحل فرایند از طراحی تا راه­‌اندازی می‌­پردازد و درحال حاضر به بیش از 60 مشتری صنعتی در بیش از 15 کشور جهان خدمات ارائه­‌ می‌­دهد.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید