اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگ

Tecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل 2022 ازمیر، فعالیت‌های تجاری این شعبه را بررسی می‌کند. سال گذشته این مجموعه پس از شعبه‌های اسپانیا، لهستان، روسیه، چین و برزیل، ششمین شعبه خود را در ازمیر افتتاح کرد. عملکرد بسیار عالی شعبه جدید از رشد تصاعدی بازار ترکیه که یکی از بزرگ‌ترین کشورهای تولیدکننده کاشی و سرامیک در جهان محسوب می‌شود حکایت دارد.

ابزارهای ساینده الماسه، رزینوئید و Fickret که در برش‌کاری، گونیا کردن، لپینگ و پخ زدن مورد استفاده قرار می‌گیرند محبوب‌ترین محصولات این مجموعه در سال اول آغاز به کار خود در بازار ترکیه بوده اند. کیفیت برجسته محصولات کاملا ایتالیایی Tecno Diamant و اهمیت فراوان به مشتریان این مجموعه را برای سالیان متمادی به یک شریک قابل اعتمادی برای بسیاری از تولیدکنندگان بین‌المللی تبدیل کرده است.

سایت ترکیه نیز مانند سایر شعب بین‌المللی مزیت فراوانی برای مشتریان محلی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به کارآمدی بیشتر خدمات پیش و پس از فروش، ارائه قطعات یدکی و تحویل سریع به مشتریان محلی اشاره کرد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید