فناوری System Ceramics در کره جنوبی مورد پذیرش قرار می‌گیرد

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت سرامیکی Taeyoung قرار است دو خط درجه‌بندی (سورت) Compacta مجهز به سامانه پالت‌چینِ Falcon Millennium و Multigecko را نصب کند.

در کره جنوبی که یک کشور پیشرفته از لحاظ فناوری است و از ربات‌ها و خودکارسازیِ (اتوماسیون) صنعتی به طور گسترده استفاده می‌کند، فناوری انتهای خط System Ceramics در حال گسترش است. شرکت سرامیکی Taeyoung که به عنوان تولید کننده پیشرو محصولات برای پروژه‌های بزرگ شناخته شده است، فناوری‌های System Ceramics را برای مرحله انتهای خط در کارخانه فوق مدرن خود انتخاب کرده است؛ جایی که دو خط درجه‌بندی Compacta با یک پالت‌چینِ Falcon Millennium و سامانه Multigecko نصب خواهند شد.

Compacta، Multigecko و Falcon Millennium سامانه‌های خودکار پیشرفته‌ای هستند که یک رویکرد مکاترونیکی با کارایی بالا را به مرحله مهم انتهای خط فرآیند تولید سرامیک می‌آورند. به طور خاص، خط درجه‌بندی Compacta کاشی‌ها را مرتب می‌کند و آن‌ها را روی دو طرف روی هم قرار می‌دهد و از حداکثر کارایی و عملکرد بی‌صدا اطمینان حاصل می‌کند. ساختار باز سامانه امکان مشاهده آنی رده‌های درجه‌بندی شده را فراهم می‌کند. چرخه عملکرد، حداکثر دقت در جابجایی را تضمین می‌نماید و اجازه می‌دهد تا کاشی‌ها بدون ضربه خوردن و ساییده شدن به یکدیگر روی هم چیده شوند. از طریق پنل کنترل مجهز به PC صنعتی Copilot، تغییر سایز می‌تواند به سرعت و به راحتی انجام شود. نکته آخر ولی بسیار مهم این که Compacta در مقایسه با یک دستگاه درجه‌بندی معمولی در فضا نیز صرفه جویی می‌کند.

system Multigecko int

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید