اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

فناوری System Ceramics در کره جنوبی مورد پذیرش قرار می‌گیرد

شرکت سرامیکی Taeyoung قرار است دو خط درجه‌بندی (سورت) Compacta مجهز به سامانه پالت‌چینِ Falcon Millennium و Multigecko را نصب کند.

در کره جنوبی که یک کشور پیشرفته از لحاظ فناوری است و از ربات‌ها و خودکارسازیِ (اتوماسیون) صنعتی به طور گسترده استفاده می‌کند، فناوری انتهای خط System Ceramics در حال گسترش است. شرکت سرامیکی Taeyoung که به عنوان تولید کننده پیشرو محصولات برای پروژه‌های بزرگ شناخته شده است، فناوری‌های System Ceramics را برای مرحله انتهای خط در کارخانه فوق مدرن خود انتخاب کرده است؛ جایی که دو خط درجه‌بندی Compacta با یک پالت‌چینِ Falcon Millennium و سامانه Multigecko نصب خواهند شد.

Compacta، Multigecko و Falcon Millennium سامانه‌های خودکار پیشرفته‌ای هستند که یک رویکرد مکاترونیکی با کارایی بالا را به مرحله مهم انتهای خط فرآیند تولید سرامیک می‌آورند. به طور خاص، خط درجه‌بندی Compacta کاشی‌ها را مرتب می‌کند و آن‌ها را روی دو طرف روی هم قرار می‌دهد و از حداکثر کارایی و عملکرد بی‌صدا اطمینان حاصل می‌کند. ساختار باز سامانه امکان مشاهده آنی رده‌های درجه‌بندی شده را فراهم می‌کند. چرخه عملکرد، حداکثر دقت در جابجایی را تضمین می‌نماید و اجازه می‌دهد تا کاشی‌ها بدون ضربه خوردن و ساییده شدن به یکدیگر روی هم چیده شوند. از طریق پنل کنترل مجهز به PC صنعتی Copilot، تغییر سایز می‌تواند به سرعت و به راحتی انجام شود. نکته آخر ولی بسیار مهم این که Compacta در مقایسه با یک دستگاه درجه‌بندی معمولی در فضا نیز صرفه جویی می‌کند.

system Multigecko int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید