اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

System Ceramics همکاری خود را با NG Kütahya Seramik گسترش می‌دهد

تولیدکنندۀ ترکیه­ ای سرامیک، هفت سیستم چاپ دیجیتال creadigit را خریداری کرده که سه سیستم در کارخانه­ های موجود و چهار سیستم Creadigit XXL دیگر برای مراکز جدید خریداری شده­ اند.

NG KütahyaSeramik Group که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک و اسلب و یکی از پیشگامان بخش ظروف روی­ میزی در ترکیه است، هفت سیستم چاپ دیجیتال Creadigit را به System Ceramics سفارش داده است. تاکنون دو چاپگر creadigit XLE و creadigit E مجهز به سیستم تنظیم خودکارCreavision برای ایجاد چاپ مرکزی عالی تهیه شده ­اند که درخدمت نوسازی کارخانه ­های موجود گروه خواهند­ بود.چهار واحد  creadigit XLE دیگرهم در یکی از کارخانه­ های جدید این شرکت به­ کار گرفته خواهند شد.

چنین سفارش بزرگی تاکید مداوم NG KütahyaSeramikرا برای نوآوری در فن­اوری و راه‌حل­‌های ساخت نوآورانه و به­ روز در تولید مواد سرامیکی با ارزش بالا را نشان می­دهد.

طی سال­‌های گذشته فعالیت­ های زیاد System Ceramic در بخش تحقیق­ و­توسعه باعث شده ­است تا creadigit به دلیل قابلیت اطمینان بالا، کیفیت چاپ، انعطاف­ پذیری و همچنین برآورده­ کردن نیازهای مختلف مشتریان بین ­المللی به عنوان یک استاندارد طلایی در دکوراسیون دیجیتال سطوح سرامیکی، جایگاه شناخته ­شده­ ای داشته ­باشد.

درنتیجۀ سرمایه ­گذاری جدید، رابطۀ این کارخانۀ تولید ­کنندۀ سرامیک در ترکیه که توسط  Erkan Güral اداره می­شود با System Ceramics تقویت می­شود.رابطه ­ای که از سال 2015 و با تامین فناوری Lamgea  برای تسهیل تولید کاشی­ های بزرگ آغاز شده­ بود.

این گروه ایتالیایی سال‌­ها است از طریق شرکت  System Turkey  در ترکیه مشغول به فعالیت بوده و خدمات به­ موقع و قابل اطمینانی را به بازار محلی ارائه می­کند.system kutahya Creadigit

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید