اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

System Ceramics کسب مالکیت‌های جدید خود را نهایی می‌کند

System Ceramic با خریداری Tecno Italia در اوایل سال 2020 و بخش اعظم سهام TecnoSistemi توسط کمپانی گروه Studio1، جای پای خود را مستحکم کرد.

system ceramics tecno italia digital loghoSystem Ceramic سال 2022 را با کسب مالکیت جدید آغاز کرد: خریداری Tecno Italia که به ایجاد شرکت جدید Tecno Italia Digital منتهی شد و همچنین خریداری اکثریت سهام TecnoSistrmi به وسیلۀ یکی از شرکت­‌های این گروه در Forano به نام Studio 1.

Tecno Italia که در سال 1994 توسط Valdo Elmetti و Giancarlo Fiandri در Sassuolo تاسیس شد، طی این سال‌­ها شهرت بین‌المللی فراگیری به ارائۀ راه حل‌های نوآورانه دربارۀ لعاب‌کاری و تزئینات سرامیکی که همگی در داخل مجموعه تولید می‌شوند، کسب کرده‌است.

این شرکت در سال‌های گذشته و با ارائۀ فناوری انقلابی دیجیتال لعاب Digiglaze 4.0، که یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های دهۀ گذشته در این حوزه است، اعتبار زیست محیطی زیادی کسب کرده‌است.

پس از ارائۀ این نوآوری بود که System Ceramic اکثریت سهام شرکت را خریداری کرد تا بتواند برای بهبود کارایی فناوری‌های صنعتی خود طیف گسترده‌ای از راه حل‌های پیشرفته برای طراحی خطوط دکوراسیون کاملا دیجیتال را ارائه کند. تحت شرایط قرارداد جدید و برای کسب اطمینان از تداوم روند نوآوری، Valdo Elmett و Giancarlo Fiandri در مجموعه باقی خواهند ماند.

معاملۀ دیگر نیز در ابتدای سال و پس از آن­که Studio 1 بخش اعظم سهام شرکت اسکاندیناوی TecnoSistemi مستقر در Reggio Emilia که متخصص توسعۀ نرم‌افزار و سیستم‌های الکتریکی برای ماشین‌آلات صنعتی اتوماتیک است را خریداری کرد، نهایی شد. Studio 1 یکی از شرکت‌های گروه System Ceramics و طراح و تولید­کنندۀ ماشین‌آلات و فرایندهای کاملا اتوماتیک برای صنایع سرامیک و لعاب است.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید