اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Surface Group ارائه می‌دهد: سیستم تکمیل طبیعی

جدیدترین فناوری توسعه یافتۀ Surface Group که سیستم تکمیل طبیعی NFS نام دارد، ابزارهای تکمیل صیقلی‌کنندۀ Luna Abrasivi را با ابزارهای Flexy Velvet fickret محصول Surface T.A ترکیب کرده و امکان کامل‌تر شدن این فناوری با افزودن عملیات تکمیل ایجاد پوشش محافظ سطحی NoCoat به آن وجود دارد. با استفاده از این تکنولوژی، ایجاد سطوح سرامیکی با ظاهر طبیعی و بدون لکه و با بافت‌هایی با ظاهر آنتیک و فرسوده برای نخستین بار امکان‌پذیر شده است.

Surface Group مجموعه‌ای متشکل از چندین برند پیشرو است که در زمینۀ تکمیل و عملیات شیمیایی سطوح سرامیکی همکاری نزدیکی با یکدیگر دارند. فناوری‌های نوآورانۀ متعددی که در نتیجۀ این همکاری ایجاد شده‌اند و استانداردهای تعیین کنندۀ جدید ارائه شده به بازار، باعث شده تا این مجموعه به عنوان یک شریک واحد برای شرکت‌هایی که در جستجوی راه حل‌های سفارشی برای بهینه­ سازی فعالیت‌های تولیدی خود هستند شناخته شود.

به این منظور Surface Group پروژۀ World of Finishing را برای ایجاد هماهنگی بین طراحی‌های گروه و عملیات تخصیص داده شده به آن‌ها را راه اندازی کرد و انواع مختلفی از راه حل‌های تکمیل ویژه را برای سطوح سرامیکی مختلف ارائه داد. این راه حل‌های نوآورانه، چندوجهی و انحصاری کارایی بالایی دارند و برای ایجاد سطوح کاملا جدید و اورجینال ایده‌آل هستند.

فناوری سیستم تکمیل طبیعی NFS

در سیستم تکمیل طبیعی NFS که جدیدترین فناوری این حوزه است، ابزارهای تکمیل صیقلی Luna Abrasivi با ابزارهای تکمیل Flexy Velvet fickret محصول Surface T.A در هم آمیخته شده‌اند و امکان افزودن عملیات تکمیل ایجاد پوشش محافظ NoCoat به این فناوری نیز وجود دارد.

ایجاد سطوح سرامیکی با ظاهر طبیعی و بدون لکه و با ظاهر آنتیک و فرسوده با استفاده از این تکنولوژی برای نخستین بار امکان‌پذیر شده­ و ترکیب ابزارهای ارائه شده توسط گروه Surface به تولید سرامیک‌هایی با ظاهر و ساختار مشابه با سنگ طبیعی از نظر رنگ، طرح و بافت منتهی شده است.این فناوری قادر به بازآفرینی بسیار طبیعی ظاهر فرسوده سنگ‌های طبیعی مانند ظاهر مومی سنگ آهک لچه است. به کارگیری ترکیبی از ابزارهای مختلف باعث ایجاد شکل ظاهری غیر یک‌نواخت در محصول نهایی شده و هر اسلب از نواحی مجزای مومی شکل، بی نظم و سایه روشن‌های متفاوت که شباهت زیادی به سنگ‌های قدیمی دارد، تشکیل شده است.

نرم‌افزار اختصاص داده شده به این کار، امکان تنظیم ابزارهای متنوع fickret را در ترکیب نامحدودی از کاشی‌ها فراهم آورده و عیب را به یک عنصر زیبایی‌شناسی کلیدی در این محصول تبدیل کرده است. عملیات سطحی ایجاد پوشش NoCoat هم باعث مقاوم سازی سطح در برابر خراشیدگی، رفت‌و­آمد، لکه‌ها و کپک می‌شود.

عملیات سطحی هم از سطح کاشی محافظت می‌کند و هم کیفیت زیبایی آن را افزایش می‌دهد. در سال‌های گذشته حوزۀ تخصصی NoCoat گسترش پیدا کرده و محصولات چند منظورۀ واقعی‌ ساخته شده‌اند که در یک عملیات سطحی واحد خصوصیات متفاوت متعددی را ایجاد می‌کنند.این عملیات سطحی باعث افزایش عملکرد سطوح و مقاومت آن‌ها در برابر لغزش، آب، باکتری و عوامل واکنش‌پذیر می‌شوند.

در این میان عملیات Supergloss، Gloss و ZeroGloss موفق به اخذ گواهینامۀ معتبر “مواد و اشیا در تماس با مواد غذایی” شده‌اند. این محصولات علاوه بر محافظت و آب‌بندی سطوح سرامیکی، سلامت مواد غذایی و مواد در تماس با آن‌ها نظیر میزها و کانترهای آشپزخانه را نیز تضمین می‌کنند. این موضوع خصوصا دربارۀ مواد غذایی بسیار واکنش پذیر مانند گوجه فرنگی، مرکبات، گوشت و ماهی اهمیت زیادی دارد. استفاده از مواد شیمیایی در عملیات سطحی می‌تواند علاوه بر امکان ایجاد لکه‌های نامناسب و دائمی، به آزاد شدن ترکیبات سمی بالقوه در مواد غذایی نیز منجر شود. در حالی که NoCoat بدون تغییر ماندن سطوح و آزاد نشدن ترکیبات اضافی را تضمین می‌کند. دریافت این گواهینامه نشان از به رسمیت شناخته شدن تلاش‌های تحقیقاتی مداوم Surface Group برای کسب اطمینان از عملکرد مناسب و پایدار سطوح برای محافظت از مردم و محیط زیست دارد. عملیات سطحی NoCoat بدون داشتن فرمالدئید، بنزن یا سایر ترکیبات الی فرار مضر برای انسان و کرۀ زمین، عاری از VOC هستند.

surfaces luna abrasivi nocoat lastra 0

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید