اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Fuorisalone ازSITI B&T Group به زیبایی اختصاص یافت

رویداد Fuorisalone ازSITI B&T Group  از 20 سپتامبر تا 8 اکتبر به نمایشگاه bt-Space در Ubersetto بازخواهدگشت.

SITI B&T Group به مناسبت شصتمین سالگرد خود از 20 سپتامبر تا 8 اکتبر bt-Space را در Ubersetto (Modena) برای Fourisalone بازگشایی خواهد کرد، رویدادی که تمرکز گروه بر ارتباط نزدیک بین فناوری و زیبایی را تأیید می­‌کند. نمایشگاهِ کاملا بازسازی شده اسلب­‌های سرامیکی را برای کف، دیوار و لوازم جانبی مبلمان به نمایش خواهد گذاشت که همگی با فناوری­‌های شعبه‌­ی اصلی گروه واقع در Formigine تولید شده‌­اند و با افکت‌­های زیبایی منحصر به فرد خود شناسایی می‌­شوند.

بازدیدکنندگانی که برای شرکت در نمایشگاه رزرو کرده­‌اند قادر خواهند بود که نمای نزدیکی از 5 کلکسیون جدید از اسلب­‌های تولید شده با استفاده از فناوری پرس ®SUPERAرا ببینند: ®VENA3Dبرای رگه‌­های میان بدنه‌­ای، PORFIDI برای پولک‌­های میان‌بدنه‌­ای، CLOUD برای پولک های میکرونیزه، STONE با رگه‌­های لایه‌­دار ترکیبی با پولک‌­ها و سیستم سه‌­بعدی مبتکرانه‌­ی جدید CALACATTA برای انطباق رگه­‌های میان­‌بدنه‌­ای با دکور دیجیتال.

گوشه‌­ای از Fuorisalone به کلکسیون Automobili Lamborghini Surfaces اختصاص خواهد یافت، سطوح سنگ معدنی با فرمت بزرگ که توسط Automobili Lamborghini طراحی شده و توسط Idylium تولید شده‌­اند. Idylium برند تحت مالکیت کمپانی اسپانیایی Best Surface است که به این منظور SITI B&T در کل فرآیند از آماده‌­سازی تا مرحله‌­ی نهایی با آن شراکت فنی دارد.bt-Room نیز برای جدیدترین کلکسیون­‌های Idylium رزرو خواهد شد.

مرحله‌­ی بعدی در تور Docks خواهد بود، نمایشگاه‌­های Digital Design که جدیدترین اختراعات و ترندها در طراحی سرامیک را نمایش می‌­دهد که به طور همزمان در Cersaie نیز پخش خواهد شد (سالن 33، استند C34/D23).

درطول‌رویدادFourisalone،میهمان­‌هاشانس‌بازدیدازbt-LABراخواهندداشت،مرکز فناوری گروه در Formigine که در آن خط ®SUPERAبرای تولید اسلب­‌های‌بزرگ از فناوری میان بدنه‌ای ®VENA3D استفاده خواهد شد.

siti bt invito800

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید