اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروه SITI B&T برنده سفارش 37 میلیون یوروئی از Master Tiles

گروه سرامیکی پاکستانی یک طرح کامل را نصب خواهد کرد و تولید کاشی را از 15 به 40 میلیون متر مربع در سال افزایش خواهد داد.

fabio tarozzi 3 elenco

Fabio Tarozzi

Master Tiles که یک گروه سرامیکی پاکستانی پیشرو است که در سال 1982 تأسیس شد، در نظر دارد تا طرح کامل جدیدی را که توسط SITI B&T Group تدارک دیده می‌شود، در کارخانه خود در گوجران‌والا (Gujranwala)، پنجاب نصب نماید.

این سرمایه‌گذاری 37 میلیون یوروئی ظرفیت تولید کاشی را از 15 به 40 میلیون متر مربع در سال افزایش خواهد داد و این گروه پاکستانی را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازیگران در آسیا از لحاظ میزان تولید تثبیت خواهد کرد. به طور همزمان، بهبود در کیفیت، آن را در بازار بین المللی رقابتی‌تر خواهد ساخت. این طرح در طول 12 ماه آینده تحویل داده خواهد شد.

آخرین نسل از فناوری‌های پیشرفته و پایداری، ویژگی‌های متمایز کننده خط تولید جدید هستند که گروه SITI B&T توسعه داده است؛ این طرح که راندمان تولید و صرفه‌جوئی انرژی در هر مرحله از فرایند را با هم ترکیب می‌کند، محصولات نهائی با کیفیت‌های فنی و زیبائی شناسانانه قابل توجه می‌آفریند.

این سفارش آخر، توانمندی گروه تحت راهبری فابیو تاروتزی را در تدارک طرح‌های کامل کلید در دست نشان می‌دهد که در بر گیرنده فناوری‌های نوآورانه مبتنی بر سرمایه‌گذاری‌های عمده در R&D، شامل کوره‌های با فناوری ثبت شده Titanium®، پرس‌های تناژ بالای EVO، دستگاه‌های تزئین دیجیتالی از Projecta Engineering و دستگاه‌های Ancora برای پرداختکاری سطحی محصولات سرامیکی است.

در کنار حضور در همه خوشه‌های اصلی تولید سرامیک جهان، موفقیت گروه SITI B&T با نتایج اقتصادی آن نیز اثبات می‌شود. در سال 2018 این گروه درآمد فروش قطعی 2/206 میلیون یوروئی (4/1 درصد بالاتر از 2017) و رشد دو رقمی در حاشیه‌های سود (EBITDA 12 درصد بالاتر و سود خالص 27 درصد بیشتر) را اعلام کرد.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

آغاز تولیدات Kaleseramik در عراق

تولید محصولات تحت برند Kalebodur از 19 می در تاسیسات زیرمجموعه این تولیدکننده کاشی چینی در Al-Sadaf عراق آغاز شد.این تولیدکننده شناخته‌شده کاشی و سرامیک

همکاری Gruppo B&T و Riwal در یک پروژه پایداری

Gruppo B&T تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته مورد نیاز برای مراحل اصلی فرآیندهای خط جدید Nuova Riwal Ceramiche در تاسیسات Roteglia را تامین خواهد کرد.افزایش بهره‌وری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید