اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروه SITI B&T برنده سفارش 37 میلیون یوروئی از Master Tiles

گروه سرامیکی پاکستانی یک طرح کامل را نصب خواهد کرد و تولید کاشی را از 15 به 40 میلیون متر مربع در سال افزایش خواهد داد.

fabio tarozzi 3 elenco

Fabio Tarozzi

Master Tiles که یک گروه سرامیکی پاکستانی پیشرو است که در سال 1982 تأسیس شد، در نظر دارد تا طرح کامل جدیدی را که توسط SITI B&T Group تدارک دیده می‌شود، در کارخانه خود در گوجران‌والا (Gujranwala)، پنجاب نصب نماید.

این سرمایه‌گذاری 37 میلیون یوروئی ظرفیت تولید کاشی را از 15 به 40 میلیون متر مربع در سال افزایش خواهد داد و این گروه پاکستانی را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازیگران در آسیا از لحاظ میزان تولید تثبیت خواهد کرد. به طور همزمان، بهبود در کیفیت، آن را در بازار بین المللی رقابتی‌تر خواهد ساخت. این طرح در طول 12 ماه آینده تحویل داده خواهد شد.

آخرین نسل از فناوری‌های پیشرفته و پایداری، ویژگی‌های متمایز کننده خط تولید جدید هستند که گروه SITI B&T توسعه داده است؛ این طرح که راندمان تولید و صرفه‌جوئی انرژی در هر مرحله از فرایند را با هم ترکیب می‌کند، محصولات نهائی با کیفیت‌های فنی و زیبائی شناسانانه قابل توجه می‌آفریند.

این سفارش آخر، توانمندی گروه تحت راهبری فابیو تاروتزی را در تدارک طرح‌های کامل کلید در دست نشان می‌دهد که در بر گیرنده فناوری‌های نوآورانه مبتنی بر سرمایه‌گذاری‌های عمده در R&D، شامل کوره‌های با فناوری ثبت شده Titanium®، پرس‌های تناژ بالای EVO، دستگاه‌های تزئین دیجیتالی از Projecta Engineering و دستگاه‌های Ancora برای پرداختکاری سطحی محصولات سرامیکی است.

در کنار حضور در همه خوشه‌های اصلی تولید سرامیک جهان، موفقیت گروه SITI B&T با نتایج اقتصادی آن نیز اثبات می‌شود. در سال 2018 این گروه درآمد فروش قطعی 2/206 میلیون یوروئی (4/1 درصد بالاتر از 2017) و رشد دو رقمی در حاشیه‌های سود (EBITDA 12 درصد بالاتر و سود خالص 27 درصد بیشتر) را اعلام کرد.

مقالات مرتبط

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در