اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
شرکت Sicer مالک سهم عمده در SOL-INK شد و برای نخستین بار در Indian Ceramics شرکت می‌کند

علاوه بر طیف فعلی جوهرها و مواد دیجیتالی، شرکت جدید Sicer-Inkera به زودی تولید لعاب‌ها و ترکیبات سرامیکی همراه با گریت‌ها و کالاهای ویژه برای لعاب‌زنی سطوح سرامیکی خاص را آغاز خواهد کرد.

sicer inkera internoعلاوه بر حضور عادی در سویساما 2019 (Cevisama 2019) در والنسیا از طرق شعبه Sicer Spain خود (سالن N3-P3، غرفه D48) و در نمایشگاه Coverings 2019 در اورلاندو از طریق Sicer Mx (غرفه 3613)، امسال Sicer Spa برای نخستین بار در نمایشگاه بین‌المللی Indian Ceramics که از 28 فوریه تا 1 مارچ در گندهینگار (Gandhinagar)، هند، برگزار می‌شود، شرکت می‌کند و غرفه‌ای در پاویون ایتالیائی (سالن 2، غرفه B321) خواهد داشت.

در ژانویه 2019، Sicer Spa تملک سهم عمده در شرکت SOL-INK مستقر در موربی (Morbi)، هند را به انجام رساند که این شرکت سال‌ها است که راهبر بازار در تولید و توزیع جوهرهای دیجیتال سرامیکی تحت نام برند INKERA و تأمین‌کننده گروه‌های سرامیکی برتر در بازار می‌باشد.

افزون بر طیف فعلی جوهرها و مواد دیجیتالی، شرکت جدید Sicer – Inkera به زودی تولید لعاب‌ها و ترکیبات سرامیکی همراه با گریت‌های فنی معروف و کالاهای ویژه برای لعاب‌زنی سطوح سرامیکی مرغوب را آغاز خواهد کرد.

یک تیم بسیار متخصص و باتجربه از مهندسان ایتالیائی همراه با تکنسین‌های هندی در توسعه و تولید محصولات با کیفیت بالا و با هدف تبدیل شدن به تأمین‌کننده همه گروه‌های بزرگ سرامیکی هند کار خواهند کرد.

sicer cevisamaبا تکیه بر حضور جهانی گسترده شرکت Sicer با کارخانه‌هایی در اسپانیا، مکزیک و اندونزی، این مالکیت جدید، گروه را قادر می‌سازد تا سیاست بین‌المللی‌سازی خود را با هدف تأسیس کارخانه‌های تولیدی در نقاط کلیدیِ تولید سرامیک جهان ادامه دهد. در نتیجه، قادر می‌شود تا محصولاتی با کیفیت بالا را تدارک ببیند و سطح بالائی از پشتیبانی و خدمات فنی را تضمین نماید.

Sicer محصولات جدید را امسال در Cevisama، Coverings و Indian Ceramics عرضه می‌کند و مخصوصاً بر تولید اسلب‌های سرامیکی بزرگ شامل جوهرهای دیجیتال VIBRANT RED SCD088E و BRILLANT YELLOW SCD018E و طیفی از گریت‌های فنی (سری GHR با مقاومت بالا، سری G R A-LUX برای صیقل‌دهی آینه‌ای و کاربردهای دیگر) تمرکز خواهد داشت.

همچنین این شرکت عرضه طیف جدید جوهرهای دیجیتال با گازهای انتشاریافته پائین، سری .LE – LOW EMISSION به بازار بین‌المللی را در دست برنامه‌ریزی دارد که برای نخستین بار در چرسای (Cersaie) 2018 ارائه شد.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید