اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

نصب تجهیزات Poppi Clementio در کارخانۀ جدید New Pearl چین

کارخانۀ جدید تولید کاشی­‌های با اندازۀ بزرگ در Sanschui ,Foshan، از یک سیستم جدید و یک‌پارچۀ بازیابی حرارت بهره می­‌برد.

گروه New Pearl، بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ کاشی در چین، ازPoppi Clementino در Reggio Emilia که دارای تجارب گسترده‌­ای در زمینۀ صرفه جویی در مصرف انرژی است، برای طراحی و ساخت یک سیستم کاملا خودکار بازیابی حرارتی برای کاهش میزان مصرف انرژی دستگاه­‌ها در کارخانۀ جدید خود در Sanshui (Foshan) که به تولید کاشی­‌ها و اسلب­‌های سرامیکی بزرگ اختصاص داده شده است، کمک می‌گیرد.

این دستگاه که در اندازه­‌ای مطابق با نیاز مشتری ساخته ­شده­ است بسیار انعطاف­‌پذیر بوده و از گرمای بازیابی شده از یک کورۀ دو کاناله بهره می‌­برد. وجود دو مبدل حرارتی نوآورانه که خود تمیز شونده و دارای راندمان بالا هستند (در نتیجۀ ارتقای مدل‌­های قبلی) باعث می‌­شود تا مقدار قابل توجهی هوای گرم تمیز به خشک­‌کن‌­ها و پیش‌­خشک­‌کن‌­ها عرضه‌ ­شده و از این طریق مقدار گاز متان مصرفی و انتشار گاز دی‌­اکسید کربن کاهش پیدا کند.

Poppi با به­ کارگیری پیشرفته‌­ترین نرم‌­افزار مدل‌­سازی عددی، الگوهای جریان و جریان‌­های داخل دستگاه را مورد بررسی قرار داد تا با بهبود طراحی داخلی خود به راندمان حرارتی بی­‌سابقه­‌ای در صنعت سرامیک دست پیدا­کند.

از دیگر مزایای سیستم جدیدی که به New Pearl عرضه­ شده ­است، سیستم نظارت از دور است. با بهره­ گیری از این امکان، امکان کنترل عملکرد به صورت همزمان و در زمان واقعی و همچنین مدیریت از راه دور و تنظیم مجدد پارامترهای خاص اجزای یک‌پارچه جهت دست‌یابی به حداکثر کارایی در (شیرآلات، سوئیچ­‌های فشار، ترموکوپل‌­ها و غیره) وجود دارد.

کارخانۀ New Pearl در نوامبر گذشته و با وجود همه‌­گیری با کمک‌­های ارزشمند تکنسین‌­های محلی نصب و راه‌­اندازی شد. این راه‌­اندازی نقطۀ عطفی برای Poppi است که پیش از این نیز مورد پذیرش گروه‌های بزرگ سرامیکی در جهان قرار گرفته ­‌بود.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید