اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گواهی EPD در آمریکای شمالی به مدت ۵ سال دیگر تمدید شد!

بررسی های انجمن بكارگيري سياست هاي زيست محيطي EPD در سطح صنعت نشان می دهد که کاشی و سرامیک تولیدی آمریکای شمالی به ميزان قابل توجهي پتانسیل كمتري از لحاظ رشد گرمایش جهانی در مقایسه با LVT (كاشيهاي لوكس وينيل) دارد.

logo tcna int testoانجمن کاشی آمریکای شمالی (TCNA) در تاریخ 21 آوریل اعلام کرد: گواهی تولید محصولات زیست محیطی در حوزه کاشی سرامیک در سال 2020 توسط آزمایشگاه های Underwriter’s (UL) تأیید شده است و در پایگاه داده های عمومی UL منتشر شده است.

به بیان ساده ،تأیید الزامات EPD در صنعت، ردپایی از تمهیدات محیط زیستی است که در حوزه صنعت کاشی و سرامیک آمریکای شمالی قابل رؤیت است .

گواهی EPD ، برای پنج سال آینده نیز معتبر است ، گواهی EPD در این حوزه در پایان سال 2019 منقضی شده است. طبق ملزومات این گواهینامه ، محصولات تحت پوشش EPD می توانند در بخش معماری و ساختمان سازی سبز مورد استفاده قرار گیرند. ، از جمله مواردی که توسط LEED v4.1 ایجاد شده است.

بیش از 85٪ کاشی های سرامیکی آمریکای شمالی به طور خاص American Wonder Porcelain, Arto Brick, Crossville, Dal-Tile، Interceramic USA ، Ironrock ، Porcelanite-Lamosa ، Portobello America ، شرکت Quarry Tile ، سرامیک StonePeak و Vitromex USA تحت پوشش EPD  میباشند.

تأثیرات زیست محیطی کاشی و سرامیک گزارش شده توسط EPD به طور قابل توجهی پایین تر از موارد گزارش شده توسط EPD برای کفپوش های ساخته شده از مواد پلاستیکی (مانند کاشی های وینیل لوکس LVT و تخته های صفحه سفت و سخت) بوده است. به طور خاص ، یک مقایسه مستقیم نشان می دهد که پتانسیل گرمایش جهانی 75 ساله و کاهش منابع سوخت فسیلی LVT به ترتیب دو و سه برابر بیشتر از کاشی و سرامیک است ، در حالی که مقادیر هسته سفت و سخت (rigid core board’s )سه و پنج برابر بیشتر است.

بیل گریس ، مدیر توسعه استاندارد و ابتکارهای پایداری TCNA گفت:”پتانسیل گرم شدن کره زمین و کاهش سوخت های فسیلی در طول چرخه کامل زندگی یک محصول از معیارهای کلیدی در توصیف ردپای کربن است. نه تنها گزارش EPD از صنعت کاشی و سرامیک  در آمریکای شمالی حاکی از اثبات ردپای کربن است ، بلکه کاشی و سرامیک  کمترین تأثیرات کلی در ایجاد اکسیدان فتوشیمیایی (دود) ، کاهش ازن ، اسیدی شدن و پتانسیل فرسایش در مقایسه با محصولات عمومی در دسترس برای مواد کفپوش رقابتی را دارد. “کاشی و سرامیک انتخاب سبزی است که در راستای محیط زیست بوده است. 

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید