اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

New Pearl شرکت Poppi Clementino را برای بهبود کارآیی کارخانه خود انتخاب می‌کند

سامانه پیشرفته بازیابی انرژی با موفقیت در کارخانه تولیدی غول کاشی چین نصب شده است.

گروه New Pearl (گوانگجو) تولید کننده پیشرو کاشی سرامیکی، با موفقیت یک سامانه بازیابی انرژی را نصب کرد که توسط Poppi Clementino – یک شریک جهانی برای شرکت‌هایی که بر بهره‌وری کارخانه تمرکز دارند تدارک دیده شده است.

طرح تدارک دیده شده برای New Pearl گازهای دودکش را از دو کوره که برای پخت اسلب‌های بزرگ استفاده می‌شوند، جمع‌آوری می‌کند و آن‌ها را به یک مبدل حرارتی [از نوع] صفحه‌ای می‌فرستد که قادر است تا محتوای انرژی را به حجم زیادی از هوای گرم تمیز تبدیل نماید. سپس این هوا در چرخه تولید (پیش‌کوره و خشک‌کن‌ها) مجدداً مورد استفاده قرار می‌گیرد و صرفه‌جویی‌های قابل توجهی را از لحاظ مصرف گاز طبیعی به همراه می‌آورد.

این دستگاه، خود تمیز کننده و دارای شکل مناسبی است تا از اجزای داخلی محافظت کند و از آن جا که بیشترِ گرد و غبار را جمع‌آوری می‌کند، به تعمیر و نگهداری محدودی نیاز دارد. این فناوری می‌تواند به آسانی با فیلتر کیسه‌ای و لوازم جانبی برای تصفیه گازهای دودکش و استفاده از محتوای حرارتی آن‌ها ادغام شود.

این راه حل کاملاً خودکار که در محل سایت و توسط کادر فنیِ Poppi Clementino (حاضر در چین با شعبه خود) و New Pearl آزمایش شد، استانداردهای بالای بازیابی و مزایای کمک از راه دور را برای نظارت مؤثر و بی‌وقفه تضمین می‌کند.

نقطه قوت اصلی این شرکت مستقر در رِجیو اِمیلیا (Reggio Emilia)، سطح بالای کارآیی و سفارشی‌سازی سامانه‌های آن بر اساس تجزیه و تحلیل عمیق نیازهای کارخانه‌های تولیدی است.

از دهه 2000 تا کنون Poppi Clementino نصب‌های زیادی را برای بازیابی انرژی در اروپا، آمریکا، آسیا و آفریقا انجام داده است. همچنین در طول دهه گذشته این شرکت در حال توسعه راه حل‌های پیشرفته برای ادغام تولید همزمان (توربین‌ها، موتورهای احتراق داخلی) و تأمین برق و گازهای خروجی برای مراحل مختلف فرآیند تولید جهت طیف گسترده‌ای از بخش‌های صنعتی شامل سرامیک، آجر، شیشه و پلاستیک بوده است.

poppi cina int1

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید