اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

همکاری جدید بین SITI B&T، Ancora و TCP Tecnocenter polska

گروه SITI B&T ، برای تقویت حضور خود در لهستان، قراردادی را با یکی از معتبرترین نمایندگی های این کشور امضا کرده است.

siti ancora tecno476 1

 SITI B&T و ANCORA (گروه کارخانجاتی که در تولید ماشین‌های عملیات سطحی سرامیک‌ها تخصص دارد) یک تفاهم‌نامه همکاری با TCP Tecnocenter polska امضا کرده‌اند که حضور این گروه مستقر در Formigine در اروپا را تحکیم می‌کند.

TCP Tecnocenter polska یکی از مهم‌ترین توزیع‌کنندگان قطعات یدکی صنعت سرامیک دارای 15 سال سابقه و اعتبار عالی در بازار، امکانات خود را در اختیار SITI B&T و ANCORA  قرار می‌دهد تا به همراه هم استراتژی فروش،  خدمات فنی و پس از فروش جدیدی را توسعه دهند.

این تفاهم‌نامه فروش و فعالیت‌های خدماتی SITI B&T در این بازار پویا را تقویت می‌کند. لهستان شانزدهمین تولیدکننده بزرگ کاشی‌های سرامیکی در دنیا (132 میلیون متر مربع در سال 2020، %5.6 بیشتراز 2019) و هشتمین صادرکننده بزرگ بین‌المللی با 58 میلیون متر مربع (%16 بیشتر از سال قبل) است.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید