اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Neolith پنجمین خط تولید خود را نصب خواهد کرد

خط جدید همانند قبلی­‌ها توسط System Ceramics با راه­ حل‌­های خلاقانه برای ساخت گسترده‌­ای از اسلب‌­های سرامیکی جدید تأمین خواهد شد.

پس از یک رکورد جدید در سال 2020 (با درآمدهای 124 میلیون یورو و EBITDA معادل با 39 میلیون یورو)، گروه اسپانیایی Neolith دوباره در سال 2021 انتظار یک رشد دورقمی را دارد و پس از بازگشت به وضعیت طبیعی، پروژه­‌ی گسترش خود را ازسرگرفته است که به دلیل همه­ گیری COVID-19 چندین ماه به تعویق افتاده بود.   

به عنوان یکی از عاملان مشهور جهانی در بخش اسلب­‌های سرامیکی بزرگ، کمپانی واقع در Almazora که در سال 2009 توسط Jesús Esteve بنیان‌گذاری ­شد و در سپتامبر 2019 به بودجه­‌ی سرمایه‌گذاری Investindustrial ایتالیایی فروخته شد – رسیدن خط پنجم خود در آینده را اعلام کرد که دوباره همانند چهار خط قبلی توسط System Ceramic تأمین خواهد شد.

مدیرعامل José Luis Ramόn توضیح می‌­دهد: “اکنون طرح تجارت جهانی ما به خوبی کار می­‌کند و نیاز داریم که به افزایش ظرفیت صنعتی و بهینه‌سازی انعطاف فضای تولید خود ادامه دهیم.” “ما متوجه هستیم که طرح گسترش جهانی ما باید با سرمایه­‌گذاری صنعتی قوی همسو شود”.

خط تولید جدید که انتظار می­رود در اوایل 2022 راه­ اندازی شود، به راه حل­‌های خلاقانه‌­ای تجهیز خواهد شد که Neolith را قادر به ساخت گستره‌­ای از محصولات مبتکرانه می‌­کنند که پورتفولیوی گسترده‌­ی کنونی را تکمیل خواهند کرد. Ramόn می‌­گوید: “این­‌ها شامل اسلب­‌های جدیدی با رگه­‌های سراسری خواهند بود – یک راه حلّ انقلابی که صنعت از زمان توسعه‌­ی این مواد برای اولین بار کوشش کرده در آن مهارت پیدا کند. در نهایت ما موفق شده­‌ایم به رگه‌­ای دست یابیم که کل ضخامت اسلب را می‌­پیماید و بسیار واقع‌­گرایانه است و یک برگ برنده­‌ی واقعی برای این بخش ارائه می‌­دهد”.

در یک سال و نیم گذشته، Neolith در یک فرآیند توسعه­‌ی مستمر درگیر شده است که ساختار سازمانی، توسعه‌­ی محصول و طرح گسترش جهانی برای افزایش حضور در بسیاری از بازارهای مهم شامل آمریکای شمالی، اروپا، چین و استرالیا را دربر می­‌گیرد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید