اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Diamorph Hob Certec از Hyperroll GR رونمایی کرد

Diamorph Hob Certec پیش از بیست و پنجمین سالگرد خود با تکرار رکورد گردش مالی سال 2018، عملکردی قوی را در سال 2019 گزارش می‌دهد. این نتیجه بیشتر مدیون تلاش‌های یک شبکه فروش کارآمد و یک تیم فنی بسیار با انگیزه است.

این شرکت یک پیشرو بازار در تولید رولرهای دیرگداز برای کوره‌های سرامیکی است و راه حل‌های مناسبی را ارائه می‌دهد که نیازهای انعطاف‌پذیری بازار را برآورده می‌کنند که در مورد کوره‌های کاشی به معنای آن است که قادر به کار با طیف به طور فزاینده گسترده‌ای از سایزها و ضخامت‌های محصولات باشد. به لطف ویژگی‌های آن‌ها (ابعاد دقیق، رواداری‌های بسیار پایین، مدول‌های الاستیسیته بسیار بالا)، رولرهای طیف Hyperroll تخت بودنِ کامل کاشی را تضمین می‌کنند.

تحقیقات در مورد راه حل‌های نوآورانه منجر به عرضه اخیر Hyperroll GR شده است؛ یک رولر جدید که برای منطقه سرمایش سریع کوره با مدول الاستیسیته GPa 120 طراحی شده است که بالاترین مدول در بازار است و ضریب هدایت حرارتی آن W/m.K 5/4 می‌باشد. Hyperroll GR بدون آن که تغییر شکلی نشان دهد، قادر به کار در زیر بارهای سنگین و در دمای پخت بالا است.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید