Diamorph Hob Certec از Hyperroll GR رونمایی کرد

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Diamorph Hob Certec پیش از بیست و پنجمین سالگرد خود با تکرار رکورد گردش مالی سال 2018، عملکردی قوی را در سال 2019 گزارش می‌دهد. این نتیجه بیشتر مدیون تلاش‌های یک شبکه فروش کارآمد و یک تیم فنی بسیار با انگیزه است.

این شرکت یک پیشرو بازار در تولید رولرهای دیرگداز برای کوره‌های سرامیکی است و راه حل‌های مناسبی را ارائه می‌دهد که نیازهای انعطاف‌پذیری بازار را برآورده می‌کنند که در مورد کوره‌های کاشی به معنای آن است که قادر به کار با طیف به طور فزاینده گسترده‌ای از سایزها و ضخامت‌های محصولات باشد. به لطف ویژگی‌های آن‌ها (ابعاد دقیق، رواداری‌های بسیار پایین، مدول‌های الاستیسیته بسیار بالا)، رولرهای طیف Hyperroll تخت بودنِ کامل کاشی را تضمین می‌کنند.

تحقیقات در مورد راه حل‌های نوآورانه منجر به عرضه اخیر Hyperroll GR شده است؛ یک رولر جدید که برای منطقه سرمایش سریع کوره با مدول الاستیسیته GPa 120 طراحی شده است که بالاترین مدول در بازار است و ضریب هدایت حرارتی آن W/m.K 5/4 می‌باشد. Hyperroll GR بدون آن که تغییر شکلی نشان دهد، قادر به کار در زیر بارهای سنگین و در دمای پخت بالا است.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید