اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروه Minerali Industriali خریداری Manfredini & Schianchi را به پایان رساند.

این شرکت مستقر در Sassuolo که از جولای سال 2021 در رهن بوده­ است، اکنون به‌­طور کامل بخشی از Green Tech Endineering (قسمتی از گروه Mineralilndustrali) شده­ و بدین ترتیب ارائه محصولات خود در بخش تجهیزات فرآوری مواد خام را تحکیم کرده ­است.

mi logo3در 14 فوریه، Green Tech Engineering که یکی از شرکت‌­های تابعۀ Minerali lndustrali Engineering (که بخشی از گروه Minerali Industriali Group of Novara است)، خرید و تملک Manfredini&Schianchi و Manfredini & Schianchi Green Tech را  که از سال 2021 در رهن بودند را به پایان رساند.

با این عملیات GTE که متخصص طراحی کارخانه‌­های صنعتی برای فرآوری مواد خام سخت است، قادر خواهد بود تا با گسترش فعالیت‌­های خود به محدودۀ تصفیۀ مواد خام نرم (رس، کائولین، سنگ آهک و نمک) برای آسیاب خشک  بدنه‌­های سرامیکی ورود کند.

Manfredini & Schianchi (تاسیس در سال 1962 در Sassuolo)، با توسعۀ فناوری‌­های پیشرفتۀ فرآوری مواد خام به یکی از رهبران بازار تصفیۀ خشک که فرآیندی سازگارتر با محیط زیست و همراه با کاهش مصرف انرژی و هزینه‌­های عملیاتی است، تبدیل شده ­است. اخیرا این شرکت فرآیند فیوژن را به ثبت رسانده ­است. فیوژن یک پیشرفت تکنولوژیکی بزرگ محسوب می­‌شود که هم­‌افزایی با Green Tech Engineering سبب بهبود و ارتقای بیشتر آن شده ­است.

Sabrina Bozzola مدیرعامل Minerali Idustriali می­‌گوید: “از امروز یک چالش جدید و هیجان ­انگیز آغاز می­‌شود. شراکتی که از هفت ماه پیش با Manfredini & Schianchi آغاز شد این امکان را برای ما ایجاد کرده­ است که با گسترش چشم­‌انداز بازار ، فعالیت‌­های خود را در ایتالیا و بازارهای مهم خارجی در بخش­‌هایی بیرون از بازار هدف Mineralillndustriali Engineering پیگیری کنیم”.

مدیریت این گروه مستقر در Novara، خرید Manfredini& Schianchi را یک فرصت استراتژیک مهم برای گسترش تجاری و همچنین ارائه مجموعۀ وسیعی از محصولات و فرآیندهای تولید فرآوری مواد سخت و نرم، به مشتریان می‌­داند.

MS int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید