اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

تصمیم LB Invest برای فروش 60% سهام خود به Astraco

این سرمایه‌گذاری که تداوم مدیریتی و راهبردی را حفظ خواهد کرد، تملک سهام توسط مدیرعامل امیلیو بِنِدِتی (Emilio Benedetti) و سرمایه‌گذاری اساسی از سوی خانواده ادواردو لیگابو (Edoardo Ligabue) را - که نقش‌های مدیریتی را بر عهده گرفته است – شامل می‌شود.

از سمت چپ: ادواردو لیگابو و اِمیلیو بِنِدِتیLB Invest، شرکت هلدینگی گروه ال بی که شامل شرکتهای  LB Officine Meccaniche, Sermat , Sitec میشود شصت درصد از سهام خود را به Bac Due، رسانه‌ای با هدف خاص برای سرمایه‌گذاران باشگاه که توسط Astraco، یک شرکت مشاوره‌ای مستقل که سرمایه‌گذاری‌های مهم خصوصی را سازمان‌دهی می‌کند، فروخته است. این معامله در تاریخ 2 آپریل نهائی شد و یک ساختار جدید شرکتی را – برای اولین بار در 45 سال – که شامل Bac Due  خانواده لیگابو و اِمیلیو بِنِدِتی است، به وجود آورد. این سرمایه‌گذاری تداوم مدیریتی و راهبردی را حفظ خواهد کرد و شامل این موارد می‌شود: تملک سهم توسط اِمیلیو بِنِدِتی که به سمت مدیر عامل گروه با مسئولیت مدیریت راهبردی و عادی عملیات منصوب شده است و یک سرمایه‌گذاری مجدد مهم توسط خانواده ادواردو لیگابو که نقش سرپرست مدیر پروژه و عضو هیئت مدیره را بر عهده گرفته است.

اِمیلیو بِنِدِتی گفت: «من افتخار می‌کنم و مفتخرم که مرحله بسیار مهم دیگری را که به رشد و توسعه گروه LB می‌انجامد، اداره کرده‌ام. در سراسر تاریخ 45 ساله ما، دائماً جلوتر از زمان‌مان بوده‌ایم، از الهام و ایده‌هایمان برای توسعه راه‌حل‌های فوق العاده پیشرفته از لحاظ دستگاهی، مکانیک، مهندسی و نرم‌افزار بهره‌برداری می‌کنیم. به لطف پروژه‌های اخیرمان و سرمایه انسانی بسیار زیاد از مردان و زنانی که با من کار می‌کنند، اکنون می‌توانیم با چالش‌های جدید و بسیار متنوعی رو به رو شویم. به لطف نوآوری مداوم خود، گروه LB همچنان یک معیار جهانی در طراحی و ساخت دستگاه‌ها برای جابجائی و فرآوری مواد اولیه در بخش‌های سرامیک، پودر مخلوط آماده، گرانولاسیون و معدنکاری بوده است و همچنان خواهد بود. ما Astraco Club Deal را به خاطر ظرفیت بالای آن برای تجزیه و تحلیل، ترکیب و مدیریت، به عنوان شریک ایده‌آل تشخیص دادیم. این قطعاً به عنوان یک شتاب‌دهنده در دنبال کردنِ پروژه‌های رشد، توسعه و متنوع‌‌سازیِ در حال انجام و در دستیابی به اهداف و موفقیت‌های جدید عمل خواهد کرد».

سرمایه‌گذاران مخصوصاً به خاطر مهارت‌های تجاری تیم تحت رهبری گروه LB تحت تأثیر قرار گرفتند که در سال 2018 نتایج بسیار خوبی شامل درآمد تثبیت شده 45 میلیون یوروئی و EBITDA (درآمد پیش از بهره، مالیات و استهلاک) 4/5 میلیون یوروئی را اعلام کرد.

نینو دل آرته (Nino Dell’Arte) بنیانگذار و مدیرعامل Astraco گفت: «بسیار خوشحال هستم که سرمایه‌گذاری دوم توسط Astraco در یک شرکت پیشرو در بخش شرکت‌های [با سرمایه] متوسط ایتالیا تکمیل شد». وی ادامه داد: «من کاملاً بر این باورم که تیم مدیریتی گروه LB تحت رهبری اِمیلیو بِنِدِتی قادر به دنبال کردنِ یک برنامه توسعه درازمدت جاه‌طلبانه بین‌المللی برای این شرکت موفق ایتالیایی در حوزه مهندسی، نصب و نگهداری از دستگاه‌های صنعتی پیشرفته با کارایی بالا است».

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

آغاز تولیدات Kaleseramik در عراق

تولید محصولات تحت برند Kalebodur از 19 می در تاسیسات زیرمجموعه این تولیدکننده کاشی چینی در Al-Sadaf عراق آغاز شد.این تولیدکننده شناخته‌شده کاشی و سرامیک

همکاری Gruppo B&T و Riwal در یک پروژه پایداری

Gruppo B&T تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته مورد نیاز برای مراحل اصلی فرآیندهای خط جدید Nuova Riwal Ceramiche در تاسیسات Roteglia را تامین خواهد کرد.افزایش بهره‌وری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید