LB دارائی‌های CMF تکنولوژی را خریداری می‌کند

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

LB  برندۀ مزایدۀ تخصیص کلیۀ حقوق مربوط به فن­اوری‌­ها و دارائی‌­های نامشهود CMF تکنولوژی شد و از اول سپتامبر خدمات پس از فروش جهانی خود را ارائه خواهد­کرد.

Fanti lb int testoشرکت‌ ­اصلی Fiorano Modenese، که LB Officine Meccaniche نام دارد، برندۀ مزایدۀ تخصیص دارایی­‌های CMF تکنولوژی شد که به‌­دلیل ورشکستگی این شرکت برگزار شده­ بود. این دارایی­‌ها شامل کلیۀ حقوق مربوط به فن­اوری­‌های CMF، دارایی‌­های نامشهود مانند حق ثبت اختراعات، نرم­‌افزارها، دانش فنی شرکت و نقشه‌­های فنی همۀ ماشین‌­آلات و سیستم Spiller است.

حق ثبت اختراعات CMF که اکنون متعلق به LB است، مربوط به دستگاه­‌های تهیه و توزیع پودر برای تولید اسلب‌­­های فول­‌بادی، واحد­های بارگذاری طبقه‌­ای مواد سرامیکی پودری و سیستم‌­های مرتب و ذخیره‌سازی کاشی است.

LB حق مالکیت فن­اوری انتقال اثر گرافیکی ایجاد­شده روی پودرهای خشک‌­شدۀ پاششی به‌­وسیلۀ یک اسکرین ثابت از سطح کاری دستگاه به نوار نقالۀ تغذیۀ یک خط تولید اسلب­‌های بزرگ را هم خریداری‌­کرده‌است.

عملکرد Spiller در زمینۀ اطمینان‌­پذیری فرایندهای تولیدی، تکرارپذیری نتایج و کنترل گرافیک پودرها که شامل امکان جابه‌­جایی همزمان رگه در تمامی جهات است، قابل‌­توجه بوده­‌است.

خریداری دارایی‌­هایCMF تکنولوژی بخشی از برنامۀ توسعۀ صنعتی جدید LB است که روی شخصی­‌سازی تکنولوژی عرضه و خدمات به­‌عنوان یکی از مهم‌­ترین عوامل موفقیت، متمرکز است.

 این شرکت در هماهنگی با فلسفۀ مشتری مداری خود، از اول سپتامبر 2021 خدمات مربوط به قطعات یدکی و پس از فروش را در سرتاسر جهان ارائه خواهد ­کرد.

 بنا به گفته‌­های مدیرعامل شرکت Corrado Fanti “خریداری حق ثبت اختراعات جدید و استفاده از فن­اوری­‌های به‌­روز موجود در بازار،LB را قادر به ارائۀ محصولاتی با جدیدترین تکنولوژی‌­ها می‌­کند و علاوه­‌بر آن با انطباق‌­دادن محصولات با نیاز مشتریان و بر مبنای راه‌­حل‌­های ­شخصی­‌سازی شده­‌ای که فن­اوری­‌های جدید فراهم می‌­کنند، باعث افزایش ارزش تولیدات می­‌شود”.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید