اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
نصب دستگاه Lamgea از System درMarco Polo چین

خط جدید که با چاپگرهای دیجیتال Creadigit BS تکمیل می‌شود، تا ماه اکتبر در کارخانه جدید مارکو پولو (Marco Polo) در جیانگشی (Jiangxi) شروع به کار خواهد کرد.

system ceramics logoگروه Marco Polo یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کاشی سرامیکی چین و بازیگر مهم هم در آسیا و هم در خارج از منطقه، تصمیم گرفته است تا دستگاه Lamgea از System Ceramics را برای تولید اسلب‌های سرامیکی mm 2400×1200 و mm 3200×1600 در ضخامت‌های از 6 تا mm 12 نصب نماید. این خط در کارخانه جدید گروه در استان جنوبی جیانگشی نصب خواهد شد و تا اکتبر شروع به کار خواهد کرد.

در کنار Lamgea – فرآیند صنعتی پرچم‌داری که توسط System Ceramics توسعه یافت و شامل یک پرس بدون قالب نوآورانه برای تولید اسلب‌ها و پانل‌های بزرگ است – این گروه چینی سه چاپگر دیجیتال Creadigit BS را نیز نصب خواهد کرد. این چاپگرهای جوهر افشان تک گذره (single-pass) به پردازش الکترونیکی مجهز شده‌اند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا با سرعت بالا چاپ کنند و تصاویر بسیار واقع گرایانه‌ای از هر نوع را با مساحت سطح گرافیکی تا 200 متر مربع ایجاد نمایند که هر اسلب را منحصر به فرد می‌سازد.

به دو دلیل اصلی، این یک سفارش بسیار ارزشمند برای System Ceramics است. نخست، مشارکت دیرینه با گروه Marco Polo را تقویت می‌کند و اهمیت فناوری‌های پیشرفته را که قادر به تضمین مزایای منحصر به فرد و سطوح بالای عملکرد در فرایند تولید هستند، ثابت می‌کند. دوم، این شرکت ایتالیایی را به عنوان یک شریک فناوری برتر برای بازار آسیا تأیید می‌کند، جایی که System China – شعبه‌ای که در سال 2000 در سوژو (Suzhou) راه اندازی شد – از طریق حضور محلی تکنسین‌های واجد شرایط، خدمات مشتری کارآمدی را ارائه می‌دهد.

دفتر مرکزی گروه Marco Polo به ریاست آقای هوانگ (Huang) در شهر دونگ گوانگ (Dong Guang) واقع است و چند کارخانه در چین دارد که کل تولید سالانه آن بیش از 200 میلیون متر مربع است. در سال 2016 با American Wonder Porcelain مستقر در لبنان (Lebanon)، ایالت تنسی، حضور خود را در ایالات متحده پایه‌گذاری کرد. System Ceramics راه حل‌های تزئین دیجیتال، ذخیره سازی، جابجایی با AGV و بسته‌بندی را برای کارخانه تولیدی که در سال 2017 به بهره‌برداری رسید، تدارک دید.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید