اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
آغاز تولیدات Kaleseramik در عراق

تولید محصولات تحت برند Kalebodur از 19 می در تاسیسات زیرمجموعه این تولیدکننده کاشی چینی در Al-Sadaf عراق آغاز شد.

این تولیدکننده شناخته‌شده کاشی و سرامیک ترکیه، پس از خریداری %49 از سهام شرکت عراقی در دسامبر 2023، از نوزدهم ماه می، تولید کاشی چینی در Al-Sadaf را آغاز کرد.

اولین محصولات این مرکز که دارای ظرفیت تولید سالیانه 2.5 میلیون متر مربع است، هشت مجموعه کاشی چینی در اندازه‌های 60×120 سانتیمتر و 60×60 سانتیمتر هستند و با نام تجاری Kalebodur به بازار عرضه خواهند شد. بنا به توضیحات Timur Karaglu مدیر کل این مجموعه، این سرمایه‌گذاری جدید با افزایش سطح تولیدات محلی و افزایش فروش محصولات تولید Kale ترکیه خواهد شد.

وی اظهار داشت: “یکی از اهداف مهم ما به‌عنوان شرکتی که همواره باعث ارتقا ارزش افزوده محصولات سرامیک ترک شده، حضور فعال در بازارهای بین‌المللی است. محصولات ما در حال حاضر به 86 کشور صادر می­شوند و قصد داریم در سال آینده رشد بیشتری در این زمینه داشته باشیم. بر این باور هستیم که سرمایه‌گذاری جدید فرصت جدیدی برای توسعه در عراق و همچنین سرتاسر خاورمیانه را در اختیار ما خواهد گذاشت”.

ظرفیت تولید سالیانه Kaleseramik در حال حاضر 56 میلیون متر مربع است و انتظار می‌رود که راه‌اندازی تاسیسات جدید در عراق فروش سالیانه خالص 14 میلیون دلاری را به همراه داشته باشد. این شرکت در کنار شرکت خواهر Kalekim، که یکی از تولیدکنندگان تاثیرگذار در بخش مواد شیمیائی ساختمانی است، نقش مهمی در کشور ایفا می‌کند.

چینی الصدف نیز از تولیدکنندگان برتر کاشی چینی در عراق است و Kaleseramik قصد دارد با افزایش ظرفیت تولید آن به 7 میلیون متر مربع در سال، دامنه محصولات خود را برای پاسخگویی به تقاضای بازار افزایش دهد.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید