اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

ITALGRANITILIVE پروژه Acqua را ارائه می‌دهد

گروه Italgraniti سرامیک‌ را دگرگون می‌کند و کیفیت‌های فنی و زیبایی‌شناسانه استون‌وِر پرسلانی را برای ایجاد مبلمان جدید حمام در هم می‌آمیزد.

گروه Italgraniti، یکی از برندهای پیشرو ایتالیایی در بخش سطوح بزرگ سرامیکی، طیف ITALGRANITILIVE را که توسط Centro Stile Milano Architetti طراحی شده، با راه‌اندازی خط جدید Acqua Project گسترش داده است.

این نمایانگر یک رویکرد خلاقانه به سرامیک است که از کیفیت‌های فنی و زیبایی‌شناسانه پرسلان در یک خط اختصاصی از مبلمان حمام که با کاشی کف و دیواری ترکیب شده است، بهره می‌برد.

پروژه Acqua طیف گسترده‌ای از دستشویی‌ها و لوازم جانبی هماهنگ را برای ظاهری یکپارچه و جذاب و در عین حال حفظ ویژگی‌های عملکرد فنی استون‌وِر پرسلانی (مقاومت خمشی و مقاوم در برابر لکه‌دار شدن، ثبات رنگ و سهولت تمیز کردن) در بر می گیرد.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید