اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

ITALGRANITILIVE پروژه Acqua را ارائه می‌دهد

گروه Italgraniti سرامیک‌ را دگرگون می‌کند و کیفیت‌های فنی و زیبایی‌شناسانه استون‌وِر پرسلانی را برای ایجاد مبلمان جدید حمام در هم می‌آمیزد.

گروه Italgraniti، یکی از برندهای پیشرو ایتالیایی در بخش سطوح بزرگ سرامیکی، طیف ITALGRANITILIVE را که توسط Centro Stile Milano Architetti طراحی شده، با راه‌اندازی خط جدید Acqua Project گسترش داده است.

این نمایانگر یک رویکرد خلاقانه به سرامیک است که از کیفیت‌های فنی و زیبایی‌شناسانه پرسلان در یک خط اختصاصی از مبلمان حمام که با کاشی کف و دیواری ترکیب شده است، بهره می‌برد.

پروژه Acqua طیف گسترده‌ای از دستشویی‌ها و لوازم جانبی هماهنگ را برای ظاهری یکپارچه و جذاب و در عین حال حفظ ویژگی‌های عملکرد فنی استون‌وِر پرسلانی (مقاومت خمشی و مقاوم در برابر لکه‌دار شدن، ثبات رنگ و سهولت تمیز کردن) در بر می گیرد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید