اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

INTELLIMAG pro-tile 4.0 سامانه نیمه خودکار برای مدیریت انبارهای سرامیکی و چیدن

پیش از این، مهم‌ترین شرکت‌ها و گروه‌های سرامیکی در ایتالیا و خارج از این کشور نسخه جدید Infolog از نرم‌افزار مدیریت نیمه خودکار انبار سرامیک را انتخاب کرده‌اند.

infolog elencoINTELLIMAG pro-tile 4.0 نسخه جدید نرم‌افزار مدیریت نیمه خودکار انبارهای سرامیکی است که پیش از این راهبر بازار بوده و توسط مهم‌ترین شرکت‌ها و گروه‌های سرامیکی در ایتالیا و خارج از این کشور انتخاب شده است.

INTELIMAG Pro-tile 4.0 از لیفتراک‌ها و منابعی که در حال حاضر در شرکت موجود است برای حذف خطاهای جابجائی، چیدن و ارسال، از یک راهنمای خودکار و سامانه‌ای با قابلیت ردیابی بر اساس GPS (سامانه موقعیت‌یابی جغرافیایی) در محیط داخلی و خارجی و بدون نیاز به بارکدها یا برچسب‌های RFID (شناسائی فرکانس رادیوئی) بهره می‌برد.

این راه حل شامل مجهز کردن لیفتراک به یک سامانه بی‌وقفه موقعیت جغرافیایی (real-time geolocation system, RTLS)، حسگرهای Industry 4.0 برای شناسایی محصول توسط خود (self-identification) و یک ناوبر گرافیکی سه بُعدی (FGS) برای کمک به هدایت در مورد عملیات انبار در فضای داخلی / خارجی و در نتیجه تضمین قابلیت ردیابی عاری از خطای حرکت‌های پالت و وسایل نقلیه می‌باشد.

همچنین برای الزامات سختگیرانه [در عملیات] چیدن، تجهیزات شامل یک سکوی چیدن خودکار (Automatic Picking Bay) با صفحه لمسی «کالا به انسان» (“goods-to-man”) است که می‌تواند با چنگک‌ها، جراثقال‌های دستی یا سامانه‌های چیدن روباتیک ادغام شود. این سامانه به صورت پویا همه مراحل آماده‌سازی سفارش را برنامه‌ریزی می‌کند و برداشتن از پالت و پالت‌چینی مجددِ سایزهای کوچک و بزرگ (صندوق‌ها، جعبه‌ها، استندها و غیره) را هدایت می‌نماید.

با استفاده از مدول Regia Attiva که انبار هوشمند را به صورت نوآورانه زمان‌بندی می‌کند، اپراتورها به طور خودکار 7/24 (24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته) توسط این سامانه هدایت می‌شوند.

ورود سامانه INTELLIMAG pro-tile از هزینه‌های لجستیکی (تعداد لیفتراک‌ها، ساعت‌های کار و ساعت‌های زمان‌بندی) بین 30 تا 50 درصد در مقایسه با یک سامانه سنتی مدیریت انبار می‌کاهد و خطاهای جابجائی و ارسال را تا 99 درصد کاهش می‌دهد.

نسخه 4.0 فعلی از همه فناوری‌های موقعیت جغرافیایی (GPS، دوربین، RFID، لیزر، Wifi، UWB) پشتیبانی می‌کند و می‌تواند جابجائی و قابلیت ردیابی محصولات سرامیکی (پالت‌های کامل، محصولات پالت‌چینی نشده، جعبه‌ها، استندها، بیگ‌بَگ‌ها) شامل مواد اولیه، محصولات نیمه تمام، اسلب‌ها و پانل‌ها را از خروجیِ خط تولید تا انبارش، چیدن، بسته‌بندی مجدد و در نهایت ارسال به مشتری نهایی انجام دهد.

مستندات INTELLIMAG را دانلود کنید

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید