اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

INTELLIMAG pro-tile 4.0 سامانه نیمه خودکار برای مدیریت انبارهای سرامیکی و چیدن

پیش از این، مهم‌ترین شرکت‌ها و گروه‌های سرامیکی در ایتالیا و خارج از این کشور نسخه جدید Infolog از نرم‌افزار مدیریت نیمه خودکار انبار سرامیک را انتخاب کرده‌اند.

infolog elencoINTELLIMAG pro-tile 4.0 نسخه جدید نرم‌افزار مدیریت نیمه خودکار انبارهای سرامیکی است که پیش از این راهبر بازار بوده و توسط مهم‌ترین شرکت‌ها و گروه‌های سرامیکی در ایتالیا و خارج از این کشور انتخاب شده است.

INTELIMAG Pro-tile 4.0 از لیفتراک‌ها و منابعی که در حال حاضر در شرکت موجود است برای حذف خطاهای جابجائی، چیدن و ارسال، از یک راهنمای خودکار و سامانه‌ای با قابلیت ردیابی بر اساس GPS (سامانه موقعیت‌یابی جغرافیایی) در محیط داخلی و خارجی و بدون نیاز به بارکدها یا برچسب‌های RFID (شناسائی فرکانس رادیوئی) بهره می‌برد.

این راه حل شامل مجهز کردن لیفتراک به یک سامانه بی‌وقفه موقعیت جغرافیایی (real-time geolocation system, RTLS)، حسگرهای Industry 4.0 برای شناسایی محصول توسط خود (self-identification) و یک ناوبر گرافیکی سه بُعدی (FGS) برای کمک به هدایت در مورد عملیات انبار در فضای داخلی / خارجی و در نتیجه تضمین قابلیت ردیابی عاری از خطای حرکت‌های پالت و وسایل نقلیه می‌باشد.

همچنین برای الزامات سختگیرانه [در عملیات] چیدن، تجهیزات شامل یک سکوی چیدن خودکار (Automatic Picking Bay) با صفحه لمسی «کالا به انسان» (“goods-to-man”) است که می‌تواند با چنگک‌ها، جراثقال‌های دستی یا سامانه‌های چیدن روباتیک ادغام شود. این سامانه به صورت پویا همه مراحل آماده‌سازی سفارش را برنامه‌ریزی می‌کند و برداشتن از پالت و پالت‌چینی مجددِ سایزهای کوچک و بزرگ (صندوق‌ها، جعبه‌ها، استندها و غیره) را هدایت می‌نماید.

با استفاده از مدول Regia Attiva که انبار هوشمند را به صورت نوآورانه زمان‌بندی می‌کند، اپراتورها به طور خودکار 7/24 (24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته) توسط این سامانه هدایت می‌شوند.

ورود سامانه INTELLIMAG pro-tile از هزینه‌های لجستیکی (تعداد لیفتراک‌ها، ساعت‌های کار و ساعت‌های زمان‌بندی) بین 30 تا 50 درصد در مقایسه با یک سامانه سنتی مدیریت انبار می‌کاهد و خطاهای جابجائی و ارسال را تا 99 درصد کاهش می‌دهد.

نسخه 4.0 فعلی از همه فناوری‌های موقعیت جغرافیایی (GPS، دوربین، RFID، لیزر، Wifi، UWB) پشتیبانی می‌کند و می‌تواند جابجائی و قابلیت ردیابی محصولات سرامیکی (پالت‌های کامل، محصولات پالت‌چینی نشده، جعبه‌ها، استندها، بیگ‌بَگ‌ها) شامل مواد اولیه، محصولات نیمه تمام، اسلب‌ها و پانل‌ها را از خروجیِ خط تولید تا انبارش، چیدن، بسته‌بندی مجدد و در نهایت ارسال به مشتری نهایی انجام دهد.

مستندات INTELLIMAG را دانلود کنید

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید