اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

به روز رسانی لابراتوار Inco

Inco Industria Colori برای بهبود فعالیت‌های تحقیقاتی و اطمینان از کنترل کیفی دقیق‌تر، آزمایشگاه‌های شعبه اصلی خود در Pavullo را نوسازی کرده است.

به‌تازگی این تولیدکننده ایتالیایی باسابقه لعاب و رنگ سرامیک واقع در Pavullo (Modena)، اقدام به ­به‌روز ­رسانی آزمایشگاه تحقیقات و کنترل کیفیت خود نموده­ و با نصب تجهیزات به‌روز امکان مطالعه دقیق کلیه پارامترهای فنی و علمی مربوط به محصولات را ایجاد کرده است.ابزارهای جدید آزمایشگاه شامل اسپکتروفتومتر XRF، پراش XRD، گرانولومتر لیزری (پایه آب و پایه حلال)، رئومتر، ویسکومتر چرخشی و مویرگی، تانسیومتر، pH متر، رسانائی سنج، میکروسکوپ و گرماسنج هستند.

استفاده از تجهیزات جدید امکان بهبود فعالیت‌های تحقیقاتی Inco را فراهم آورده و این مجموعه را قادر ساخته تا در راستای تعهد دیرینه خود به کارآیی و سطح بالای سفارشی‌سازی از کنترل دقیق کیفیت محصولات و انطباق آن‌ها با نیازهای خاص مشتریان اطمینان حاصل کند.

این شرکت دارای چندین آزمایشگاه مختلف است که با پوشش دادن زمینه‌های تخصصی مختلف به فناوری‌های سنتی و دیجیتال اختصاص داده شده اند. تیم آزمایشگاه علاوه بر فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی برای تولید محصولات جدید، مسئولیت فعالیت‌های پیش از ارسال و کنترل تولید (هماهنگی برای تولید محصولات موردنظر با مشتری قبل از تولید و کنترل کیفیت محصولات خروجی)، فروش تکنیکال، پشتیبانی پس از فروش و حتی همکاری‌های گرافیکی از (انتخاب طرح‌های گرافیکی گرفته تا پشتیبانی پروفایل رنگ و مدیریت) را برعهده دارد.

Inco یک شرکت بین‌المللی با مراکز تولید و توزیع جهانی است و به مشتریان خود در بیش از 35 کشور دنیا خدمات ارائه می‌دهد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید