اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Illimity از برنامه‌های توسعه‌ی بادوام گروه LB حمایت می‌کند

یک وام 6 میلیون یورویی از برنامه­‌های تجاری گروه با هدف رشد اقتصاد چرخه‌­ای، نوآوری و گسترش تنوع بازه­‌ی محصولات خود حمایت خواهد کرد.

بانک illimity، در راستای مأموریت خود برای حمایت از کمپانی‌­های رشد محور با برنامه‌­های توسعه‌­ی بادوام، یک وام 6 میلیون یورویی را به مدت 6 سال برای پشتیبانی از برنامه‌­ی توسعه‌­ی صنعتی جدید گروه LB واقع در Fiorano Modenese اختصاص داده است. پس از دستیابی Astraco به سهام اصلی و تکمیل تغییرات ساختاری شرکت و مدیریت، LB ماندگاری محیطی، اجتماعی و اقتصادی را محور استراتژی توسعه‌­ی خود قرار داده است اهداف کنونی گروه شامل حضور بیشتر در بخش­‌های متنوع برای توسعه­‌ی بازه‌­ی محصولات جدید صنعت سرامیک و پیاده­‌سازی سیستم‌­هایی برای احیا و عمل‌­آوری پسماند در زمینه­‌ی اقتصاد چرخه‌­ای هستند. علاوه بر تقویت موقعیت مالی گروه، وام illimity سرمایه­‌گذاری‌­های مورد نیاز برای دست‌یابی به اهداف استراتژیک آن‌ها را ممکن خواهد کرد. Corrado Fanti مدیرعامل گروه گفت: “من از کار سختی که در چند ماه اخیر انجام داده‌­ایم و اعتمادی که illimity به کل تیم مدیریت کرده است خشنود هستم. این‌­ها علائم بازیابی در صنعت سرامیک ایتالیایی و بین‌­المللی هستند و متقاعد شده‌ام که گروه LB برای رفع چالش­‌های آینده در موقعیت خوبی قرار دارد.” گروه LB، که شرکت­‌های زیرگروه آن شامل Sermat، Sitec، LB USA، LB Spain و LB India هستند، نه تنها در تجارت مرکزی واحدها برای عمل‌­آوری مواد خام سرامیکی، بلکه در بخش­‌های مواد پیش­‌مخلوط ساختمانی، معدن‌کاری، کودها، غذای حیوان خانگی و عمل‌­آوری و بازیافت پسماند پلاستیکی و خاکستر کار می‌­کند. جدا از تأثیر همه‌گیری، گروه درآمد حدود 30 میلیون یورویی را در سال 2020 اعلام کرده است و به سرمایه­‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه ادامه داده است.

LB Illimity800

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید