اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

توجه بیش‌تر I-Tech به مشتری دیجیتال

این شرکت وب‌سایت خود را باز طراحی کرده و پورتال‌ها و پلت‌فرم‌های جدیدی را توسعه داده است تا پشتیبانی فنی از راه دور را برای مشتریان خود فراهم کند.

Bettelli int testoI-Tech با نشان دادن سطح خوبی از انعطاف‌پذیری در یک سال چالش برانگیز که زیر سیطره همه‌گیریِ کرونا ویروس بود، با ارائه سریع مجموعه‌ای از خدمات با هدف کوتاه کردن و فائق آمدن بر فاصله تا بازار، به طور موفقیت‌آمیز با شرایط جدید سازگار شد.

این شرکت مستقر در ساسوئولو به راهبریِ برونو بِتِلی از آخرین فناوری‌های دیجیتال برای توسعه وب‌سایت‌ها و پلت‌فرم‌های جدید استفاده کرده است که امکان تعامل مداوم بین تکنسین‌ها و مهندسان و مشتریان بین‌المللی خود را فراهم می‌کند. هدف این است که در هر مرحله از تجربه مشتری، شامل خدمات پس از فروش، همه فعالیت‌ها را ساده‌تر، سریع‌تر و مؤثرتر کند حتی اگر از راه دور انجام شوند.

برونو بِتِلی (Bruno Bettelli)

برای این منظور این شرکت آموزش‌های ویدئویی را برای کمک به مشتریان فراهم می‌آورد تا نصب‌ها، راه‌اندازی‌ها و جایگزینی‌ها را به سرعت و کاملاً مستقل انجام دهند. اگر کمک مستقیم ضرورت پیدا کند، نوع کاری که باید انجام شود بر روی دستگاه همراه مشتری با استفاده از واقعیت افزوده نشان داده می‌شود. همچنین وب‌سایت itech-italia.com به‌روز رسانی شده است تا اطلاعات در مورد محصولات، رویدادها و مخاطبین را دسترس‌پذیرتر کند و جلسات، مشاوره و تماس‌های ویدئویی را مستقیماً از محل سایت سازماندهی نماید.

I-Tech توجه به مشتری را فرآیندی مداوم می‌داند و در طول بیش از 20 سال، متعهد به شخصی‌سازی، مطالعه و برنامه‌ریزیِ هر پروژه جداگانه با همکاری نزدیک با مشتری بوده است. در طول دوره زمانی فعلی، این شرکت موفق شده است تا راه حل‌های فناورانه‌ای سفارشی مبتنی بر خودکارسازیِ (اتوماسیون) فرآیند را توسعه دهد تا عملکرد بهتر از لحاظ بهره‌وری کارخانه، کیفیت، دقت و زمان، صرفه‌جویی در نیروی کار و مواد را تضمین کند.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

آغاز تولیدات Kaleseramik در عراق

تولید محصولات تحت برند Kalebodur از 19 می در تاسیسات زیرمجموعه این تولیدکننده کاشی چینی در Al-Sadaf عراق آغاز شد.این تولیدکننده شناخته‌شده کاشی و سرامیک

همکاری Gruppo B&T و Riwal در یک پروژه پایداری

Gruppo B&T تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته مورد نیاز برای مراحل اصلی فرآیندهای خط جدید Nuova Riwal Ceramiche در تاسیسات Roteglia را تامین خواهد کرد.افزایش بهره‌وری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید