مواد شیمیائیI&P دهمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت مواد شیمیائی I&P شرکتی متخصص در حفاظت ازسطح ، کاربردی نمودن و تمیز کردن است که از فرصت حضور خود در تکنارجیلای اخیر برای جشن گرفتنِ دهمین سالگرد شرکت خود با رونمائی از لوگو و هویت سازمانی جدید بهره برد.

ip chemicals logo elenco

شرکت مواد شیمیائی I&P شرکتی متخصص در حفاظت از سطح، سامانه‌های کاربردی کردن (functionalisation) و تمیز کردن است که از فرصت حضور خود در تکنارجیلای اخیر برای جشن گرفتنِ دهمین سالگرد شرکت همراه با مشتریان، شرکاء و دوستان خود با رونمائی از لوگو و هویت سازمانی جدید بهره برد.

همچنین لحظات شادی بخشی شامل یک تورنمنت مینی گلف که در غرفه شرکت برگزار شد و بازدید کنندگانی از سراسر جهان در آن شرکت کردند، رقم زده شد.

این نمایش، فرصتی عالی را برای I&P نشان داد تا ارتباطش را با صنعت سرامیک ایتالیا و بین المللی توسعه دهد. بیش‌ترین تعداد بازدید کنندگان بین المللی از کشورهایی مانند ترکیه، ایران، مراکش، قزاقستان، اردن، الجزایر، اسپانیا، مالزی، تایلند، کلمبیا و ویتنام بودند.

بازدید کنندگان علاقه زیادی به محصولات نمایش داده شده نشان دادند، مانند تمیز کننده سطحی تخصصی جدید BLU-Technic 5.0 که در ایتالیا نیز در مغازه‌های خرده فروشی زیادی در دسترس است. در کنار عملیات اصلاحی نانو فناوری Safe-tech (ضد لغزش)، Light-tech (خود تمیز کننده) و Pro-tech (حفاظت دافع آب)، I&P نیز PRO-tech STONE را ارائه داد که یک فناوری پیشرفته است که جهت عملیات اصلاحی ضد آب کردن (پیشگیرانه یا نگهداری) مواد رُسی با ساختار متخلخل (برای مثال، تراکوتای دست ساز، تراکوتای توسکان (Tuscan)، کاشی‌های سقف و آجرهای نما) توسعه داده شده است.

iep golf tecnargilla

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید