اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

مواد شیمیائیI&P دهمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد

شرکت مواد شیمیائی I&P شرکتی متخصص در حفاظت ازسطح ، کاربردی نمودن و تمیز کردن است که از فرصت حضور خود در تکنارجیلای اخیر برای جشن گرفتنِ دهمین سالگرد شرکت خود با رونمائی از لوگو و هویت سازمانی جدید بهره برد.

ip chemicals logo elenco

شرکت مواد شیمیائی I&P شرکتی متخصص در حفاظت از سطح، سامانه‌های کاربردی کردن (functionalisation) و تمیز کردن است که از فرصت حضور خود در تکنارجیلای اخیر برای جشن گرفتنِ دهمین سالگرد شرکت همراه با مشتریان، شرکاء و دوستان خود با رونمائی از لوگو و هویت سازمانی جدید بهره برد.

همچنین لحظات شادی بخشی شامل یک تورنمنت مینی گلف که در غرفه شرکت برگزار شد و بازدید کنندگانی از سراسر جهان در آن شرکت کردند، رقم زده شد.

این نمایش، فرصتی عالی را برای I&P نشان داد تا ارتباطش را با صنعت سرامیک ایتالیا و بین المللی توسعه دهد. بیش‌ترین تعداد بازدید کنندگان بین المللی از کشورهایی مانند ترکیه، ایران، مراکش، قزاقستان، اردن، الجزایر، اسپانیا، مالزی، تایلند، کلمبیا و ویتنام بودند.

بازدید کنندگان علاقه زیادی به محصولات نمایش داده شده نشان دادند، مانند تمیز کننده سطحی تخصصی جدید BLU-Technic 5.0 که در ایتالیا نیز در مغازه‌های خرده فروشی زیادی در دسترس است. در کنار عملیات اصلاحی نانو فناوری Safe-tech (ضد لغزش)، Light-tech (خود تمیز کننده) و Pro-tech (حفاظت دافع آب)، I&P نیز PRO-tech STONE را ارائه داد که یک فناوری پیشرفته است که جهت عملیات اصلاحی ضد آب کردن (پیشگیرانه یا نگهداری) مواد رُسی با ساختار متخلخل (برای مثال، تراکوتای دست ساز، تراکوتای توسکان (Tuscan)، کاشی‌های سقف و آجرهای نما) توسعه داده شده است.

iep golf tecnargilla

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

آغاز تولیدات Kaleseramik در عراق

تولید محصولات تحت برند Kalebodur از 19 می در تاسیسات زیرمجموعه این تولیدکننده کاشی چینی در Al-Sadaf عراق آغاز شد.این تولیدکننده شناخته‌شده کاشی و سرامیک

همکاری Gruppo B&T و Riwal در یک پروژه پایداری

Gruppo B&T تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته مورد نیاز برای مراحل اصلی فرآیندهای خط جدید Nuova Riwal Ceramiche در تاسیسات Roteglia را تامین خواهد کرد.افزایش بهره‌وری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید