اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Gold Medal تولید کننده چینی، System Ceramics را انتخاب می‌کند

قرار است تا شرکت Gold Medal خط پرس‌کاری Superfast 19000 و سامانه تزئین تمام دیجیتالی Creadigit XXL را راه‌اندازی کند

System Ceramics به لطف تلاش‌های شعبه System China خود یک توافق‌نامه مهم تدارکاتی را با Gold Medal که تولید کننده پیشرو کاشی با کیفیت بالا در چین و مستقر در منطقه گوانگدونگ (Guangdong) است، امضا کرده است.

این گروه چینی، فناوری ایتالیایی را از System Ceramics برای مراحل پرس‌کاری و تزئین تمام دیجیتالی انتخاب کرده و به طور خاص خط پرس‌کاری Superfast 19000 و سامانه Creadigit XXL مجهز به Creavision را برگزیده است. این سامانه قدرتمند بینایی و خودتنظیم، چاپ کاملاً متمرکز روی زیر لایه سرامیکی را تضمین می‌کند؛ در نتیجه، کیفیت محصول نهایی را افزایش می‌دهد و همچنین مقادیر قابل توجهی در مصرف جوهر صرفه‌جویی می‌کند.

حضور محلی شرکت تابعه و توانایی آن در ارائه پشتیبانی سریع و کارآمد به مشتری در طول سال‌ها، نقشی اساسی در تحکیم مشارکت بین System Ceramics و Medal Gold ایفاء کرده است که با این آخرین سرمایه‌گذاری، ارزش خودکارسازی (اتوماسیون)های صنعتی تدارک دیده شده توسط این گروه ایتالیایی اثبات می‌شود.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید