FCRI، راهبر چینی در تولید رولر برای اسلب‌های بزرگ

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

FCRI بیش از 80% از بازار رولرهای چین را برای تولید اسلب بزرگ، با حدود هفتاد خط که در چین در حال فعالیت هستند، در اختیار دارد.

 FCRI یک شرکت مستقر در Foshan و متخصص در تولید رولرهای سرامیکی، به سرعت در حال تثبیت کردن خود به عنوان تأمین کننده اصلی رولرهای سرامیکی برای تولید اسلب‌های بزرگ در بازار چین است.

این بخش در چین با 72 خط تولید که از پیش در حال فعالیت هستند، به سرعت در حال رشد است و بسیاری از آن‌ها از تابستان 2020 آغاز به کار کرده‌اند. انتظار می‌رود که این تعداد در آینده نزدیک به 100 برسد. جهت‌گیری صنعت سرامیک چین عمدتاً به سوی سطوح سنگی سینتر شده بسیار نازک (mm 3) است، بخشی که FCRI قادر است تا رولرهایی با کیفیت بالا را تدارک ببیند که تولید مواد با کارآیی بالا و با خواص فنی برتر را تضمین می‌کنند.

از چند سال پیش تا کنون FCRI با شرکت‌های سرامیکی پیشرو چینی در حال همکاری بوده است و رولرهایی را برای خط مقدمِ سطوح سنگی سینتر شده بسیار نازک که در جنوب غربی چین کار می‌کنند، تدارک دیده است. هم اکنون FCRI با رولرهای GF98 خود بیش از 80% از سهم بازار را در بخش رولرها برای اسلب‌های بزرگ در چین در دست دارد. این شرکت به لطف فعالیت‌های تحقیق و توسعه خود ضمن ارائه پشتیبانی فنی جامع و با کیفیت بالا، همچنان به نوآوری و گسترش دامنه محصولات خود ادامه می‌دهد.FCRI int

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید