اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Esmalglass-Itaca با تاسیس Itaca Building Materials سبد محصولات خود را متنوع تر کرد

این گروه اسپانیایی درحال انتقال تخصص سرامیک خود به بخش مصالح ساختمانی بوده و در حال حاضر پروژه­‌های بزرگی را در زمینۀ دکوراسیون دیجیتال بتن و سیمان الیاف پیش­‌ برده ­است.

JuanCastells intگروه Esmalglass-Itaca درحال پیشبرد استراتژی متنوع­ سازی تجاری خود است. طی سالیان اخیر این تولیدکنندۀ چند ملیتی پیشرو در زمینۀ تولید فریت، لعاب، جوهر دیجیتال و سایر مواد اولیۀ صنعت سرامیک، توسعه خود را با انتقال نوآوری­ های موجود به دیگر بخش­های صنعتی آغاز کرده ­است.

تولید مصالح ساختمانی یکی از این بخش­های مذکوراست. طرحی که شش سال پیش به بهره ­برداری رسیده واکنون با یک نام تجاری جدید با عنوان Itaca Building Materials ، به ریاست Juan Castells ، به ثبات بیشتری دست­ یافته است. بنا بر اظهارات Castells، بزرگ‌ترین انقلابی که این شرکت در بخش محصولات ساختمانی ایجاد کرد، درنظر گرفتن این مواد به عنوان عناصر تزئینی درکنار ماهیت اولیۀ کاربردی­شان است.

اسلب‌های بتنی، روکش بتنی و سیمان الیافی Itaca Building Materials تاکنون در حدود 12 پروژۀ ساختمانی مهم در سرتاسر جهان به ­کار رفته‌­اند و این شرکت با ارائۀ راه­ حل‌­ها، خدمات و مساعدت فنی در توسعه و عرضۀ محصولات کاملا جدیدی که به روش دیجیتال تزیین شده­ اند، مشارکت فعالی در این زمینه داشته ­است. بنا به گفته ­های Castells، علاوه برامکان ایجاد هم افزایی­ در صنایع مصالح ساختمانی و سرامیک، بخش تولید مصالح به دلیل حجم بالای تولیدات خود، حوزه ­ای با پتانسیل رشد بسیار زیاد بوده و درحال حاضر هیچ فناوری یا راه حل دیگری برای دستیابی به چنین محصول نهایی بی نظیری وجود ندارد.

 به­ علاوه پخته نشدن این سطوح بدین معنی است که فرایند دکوراسیون در مقایسه با استفاده از مواد سرامیکی، بسیار ساده ­تر انجام می­‌شود. همچنین مواد حاصل حتی در محیط­ های بسیار پر رفت ­و­آمد، مقاومت بسیار بیشتری نسبت به سایش وخراش دارند. محصولات تولید­شده توسط Itaca Building Materials، در آزمایشگاه ­ها و موسسات مختلف فن­اوری تحت آزمایشات زیادی قرار گرفته­ اند و دارای مهم‌ترین استانداردهای کیفیت بین­ المللی هستند.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید