شرکت Datasensing تولیدکننده حسگرهای مورد استفاده در محصولات هوشمند

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت‌های M.D Microdector و همچنین شرکت‌های زیرمجموعه Datalogic با نام‌های Sensor & Safety و Machine Vision Business Units دست‌به‌دست هم داده‌اند تا در پروژه اتوماسیون صنعتی جدیدی باهم همکاری کنند.

Datasenشرکت Datalogic گامی دیگر در راستای پروژه خود برای گسترش اتوماسیون صنعتی و راحت‌تر شدن انتقال به Industry 4.0 برداشته است.

این شرکت که یکی از پیشگامان جهانی در زمینه دریافت خودکار داده‌ها است و آغاز به کار Datasensing را که برندی جدید و حاصل ادغام زیر مجموعه‌های Sensor & Safety و Machine Vision Business Units را اعلام کرده است. شرکت Datasensing با M.D. Micro Detectors، که یک تولیدکننده حسگر در مودنای ایتالیا است، امسال با قیمت 37 میلیون یورو خریداری شده است.

شرکت Datasensing گستره‌ای نوآورانه از حسگرها بر پایه فناوری‌های مختلف را به بازارهای بین‌المللی درزمینه‌های تجهیزات الکترونیک نوری برای امنیت ماشین‌ها و تجهیزات، راهبری خودکار خودروها و بینایی ماشینی برای تولیدات هوشمند ارائه خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت Cosimo Capuzzello می‌گوید: “شرکت Datasensing کار خود را با بهره‌گیری از بنیانی قوی آغاز کرده و مطمئن هستم که در سال 2021 به نتایج دلخواهی ازجمله باز پس دهی 76 میلیون دلاری سرمایه خواهد رسید. توافق صورت گرفته با Datalogic ما را قادر ساخته تا از طریق متحد کردن دو شرکت که از سال 1970 در حال رقم زدن تاریخ درزمینه تکنولوژی حسگرها در ایتالیا بوده‌اند، یک بازیگر صنعتی باتجربه‌ای بالغ‌بر 100 سال به وجود آوریم”.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید