اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

DURST انحصار توزیع برای ColorGATE CMS را تأیید کرد

شراکت بین DURST و ColorGATE Digital Output Solutions پس از تملک ریکو دوباره تأیید شد.

durst colorgate LOGO elenco
تملک اخیر ColorGATE Digital Output Solutions توسط شرکت ریکو (Ricoh) ارتباط تجاری بین شرکت آلمانی و دورست (Durst) را که در سپتامبر امضاء شد، تغییر نخواهد داد.
توماس کیرشنِر (Thomas Kirschner) یکی از بنیان گذاران و مدیر عاملِ ColorGATE Digital Output Solutions مجدداً تأیید کرد که موافقت نامه انحصاری امضاء شده با دورست در سپتامبر برای توزیع در بازار سرامیکِ نرم افزار مدیریت رنگِ ColorGATE CMS در اولویت باقی می‌ماند و با توسعه مشترکِ بیش‌ترِ این راه حل کامل، تقویت خواهد شد.
در نتیجه همکاری با دورست که هم اکنون دو سال از آن سپری شده است، کارکردها و فرایندهای کاری متعددی بهینه شده‌اند و اختصاصاً برای برآورده کردنِ نیازمندی‌های ویژه در تزئین کاشی توسعه یافته‌اند.
در تکنارجیلا 2018، دورست “ColorGATE CMS Durst Edition” را عرضه کرد که نتایج واقعیِ چند مشتری را نشان می‌دهد و علاقه زیادی را در میان بازدید کنندگان بر می‌انگیزد.

durst colorgate

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید