اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Ceramiche Piemme دومین سیستم Durst را نصب خواهد کرد

Ceramiche Piemme تصمیم به نصب دومین سیستم لعاب دیجیتال Durst Gamma DG گرفت. Durst Gamma DG 141 که برای لعاب‌کاری محصولات بزرگ طراحی شده است، به نخستین دستگاه این مجموعه، Gamma DG 101، ملحق خواهد شد.

Ceramiche Piemme از خرید دومین سیستم Durst Gamma DG که یک فناوری انقلابی لعاب‌کاری دیجیتال کاشی و سرامیک و محصول South Tyrolean است، خبر داد. این تولید کننده ایتالیایی سرامیک پس از استفاده موفقیت‌آمیز از Durst Gamma DG 101، اینک قصد به کارگیری مدل Gamma DG 141 را دارد که برای چاپ عریض‌تر در سطح کاشی‌های بزرگتر مناسب است. دستگاه جدید در ماه فوریه در تاسیسات فوق مدرن واقع در استان Modena نصب و به سایر فناوری‌های Durst در این مجموعه ملحق خواهد شد.

Flavia Fiorino مدیر نوآوری صنعتی Ceramiche Piemme در این زمینه اظهار داشت: “ما برای نخستین بار در سال 2020 از چاپگر دیجیتال Durst استفاده کردیم و در حال حاضر بخش تولید ما دارای پنج سیستم از سری Gamma XD متشکل از مدل‌­های 98، 108 و 148 در پنج خط تولید مختلف خود است. با استفاده از این فرصت ما اولین شرکتی بودیم که از پتانسیل سیستم لعاب دیجیتال Gamma DG 101 برای بهبود زیبایی محصولات خود بهره بردیم”.

Gamma DG 101 بلافاصله برای تولید بافت‌های دیجیتال چاپی کاملا هماهنگ با طرح‌های دیجیتال و در کنار سیستم قبلی Durst Gamma XD به‌کار گرفته خواهد شد. با استفاده از سیستم جدید محصولات ظاهر سه بعدی‌تری خواهند داشت و افکت‌های بصری و لمسی بی‌سابقه‌ای ایجاد می‌شود. استفاده ترکیبی از فناوری‌های Gamma DG، Gamma XD  این مجموعه را قادر به تولید چهار محصول جدید Evoluta، Ibla، Journey و Limestone کرد.

به کارگیری نتایج بیش از 10 سال تحقیقات در تولید Durst Gamma DG به تولید محصولی با قابلیت ایجاد ساختارهای بسیار دقیق و واقعی روی سطح کاشی­ منتهی شده است. چنین سطوحی پیشتر تنها با استفاده از موادی مانند سنگ، مرمر و چوب حاصل می‌شدند. این نتایج فوق‌العاده به لطف استفاده از هد چاپ اختصاصی ™RockJET که اختصاصا برای اعمال لعاب‌های ویسکوز و حاوی ذرات سرامیکی درشت (تا 45 میکرومتر) و برای ایجاد ساختارهای بسیار باکیفیت و نامحدود طراحی شده، به دست آمده است.

Fiorino ادامه داد: “مزیت اصلی این دستگاه، بر مبنای تجارب فنی و تولیدی ما، امکان ایجاد ساختارهای سه‌بعدی بی‌نهایت بدون ایجاد تغییر در پرس و تنها با استفاده از لعاب دیجیتال است. افکت‌های منحصر به‌فرد تولید شده توسط این فناوری نمای بسیار طبیعی به محصولات می‌بخشند”.

Alberto Bassanello مدیر فروش ایتالیایی Durst، تداوم اعتماد Ceramiche Piemme به این مجموعه را مایه غرور و اثبات قابلیت اطمینان و کارآمدی این برند در ارائه نوآوری، مایه اعتبار فناوری Gamma DG و گواهی بر عملکرد کارآمد و فرآیند تولید کاملا پایدار آن دانست.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید