اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت Ceramiche Mariner شیرهای .C.A.I را سفارش می‌دهد!

چِرامیکه مارینِر (Ceramiche Mariner)، شرکت مستقر در کاستِلارانو (Castellarano) (RE) را که متخصص تولید شیرها برای دوغاب، لعاب و دُز بندی جوهر سرامیکی است، برای تأمین تجهیزات کارخانه جدید خود در روتِلیا (Roteglia) انتخاب کرده است.

mariner cai loghi elenco 2.C.A.I که شرکتی مستقر در کاستِلارانو (RE) و متخصص در تولید شیرها برای دوغاب، لعاب و دُز بندی جوهر سرامیکی است، توسط Ceramiche Mariner به منظور تدارک تجهیزات برای کارخانه جدید خود در روتِلیا انتخاب شده است که این کارخانه یک سایت تولیدی تمام دیجیتالی است که به تولید پودر اسپری درایر شده و کاشی‌های پرسلانی اختصاص دارد.

مخصوصاً که .C.A.I شیرهای Sferova، Ghibson و Sirsi (به ترتیب شیرهای توپی، پروانه‌ای و غلافی) را برای مدیریت و خودکارسازیِ دستگاه‌های سایش و اسپری درایر کردن تدارک دیده است.

شرکت .C.A.I بیش از 40 سال در ناحیه سرامیکی ساسوئولو در حال فعالیت بوده است.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید