اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت Ceramiche Mariner شیرهای .C.A.I را سفارش می‌دهد!

چِرامیکه مارینِر (Ceramiche Mariner)، شرکت مستقر در کاستِلارانو (Castellarano) (RE) را که متخصص تولید شیرها برای دوغاب، لعاب و دُز بندی جوهر سرامیکی است، برای تأمین تجهیزات کارخانه جدید خود در روتِلیا (Roteglia) انتخاب کرده است.

mariner cai loghi elenco 2.C.A.I که شرکتی مستقر در کاستِلارانو (RE) و متخصص در تولید شیرها برای دوغاب، لعاب و دُز بندی جوهر سرامیکی است، توسط Ceramiche Mariner به منظور تدارک تجهیزات برای کارخانه جدید خود در روتِلیا انتخاب شده است که این کارخانه یک سایت تولیدی تمام دیجیتالی است که به تولید پودر اسپری درایر شده و کاشی‌های پرسلانی اختصاص دارد.

مخصوصاً که .C.A.I شیرهای Sferova، Ghibson و Sirsi (به ترتیب شیرهای توپی، پروانه‌ای و غلافی) را برای مدیریت و خودکارسازیِ دستگاه‌های سایش و اسپری درایر کردن تدارک دیده است.

شرکت .C.A.I بیش از 40 سال در ناحیه سرامیکی ساسوئولو در حال فعالیت بوده است.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید