اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

سفارش دومین سامانه I-Nkfiller از Ceramic Industries

گروه اهل آفریقای جنوبی قصد دارد تا سامانه نوآورانه‌ای را که قبلاً توسط Pegasus در کارخانه Samca Floor استفاده شد، نصب کند.

گروه آفریقای جنوبی Ceramic Industries، یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کاشی سرامیکی در جهان، با هدف تکرار نتایج عالی و مزایایی که قبلاً در سایت تولیدی Pegasus مشاهده شد، طرح I-Nkfiller جدیدی را برای کارخانه Samca Floor سفارش گذاری کرده است.

I-Nkfiller که توسط I-Tech تولید و انحصاراً توسط Inter Ser در چند ناحیه از جمله آفریقای جنوبی توزیع شده است، سامانه نوآورانه‌ای برای پُر کردنِ خودکار مخزن جوهر در چاپگرهای دیجیتال است. در سال‌های اخیر این سامانه به طور گسترده در بازارهای متعددی شامل ایتالیا، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، مکزیک و بلاروس انتخاب شده است.

یکی از بزرگ‌ترین مزایای I-Nkfiller امکان خرید جوهرها در ظرف‌هایی با ظرفیت بیشتر از 200 لیتر و نگهداری جوهرها در مخازن هوشمند (I-Vasfi) است که آن‌ها را به وسیله پمپ دیافراگمی در حال حرکت نگه می‌دارد. مخازن I-Vasfi مستقیماً به چاپگرهای دیجیتال متصل هستند و هر زمان که لازم باشد، به طور خودکار جوهر را تأمین می‌کنند. موفقیت I-Nkfiller بیشتر به خاطر بازگشت سریع سرمایه‌گذاری (زیر یک سال) و این واقعیت است که طیفی از مشکلات را حل می‌کند؛ مانند حذف رسوب کردن و اجتناب از هدر رفتن جوهر، کاهش خطای انسانی و عدم نیاز به دور ریختنِ مخازن جوهر کوچک و خالی. خودکارسازیِ سامانه نیز صرفه‌جوئی‌های قابل توجه در زمان و کیفیت بالاترِ محصول نهائی را تضمین می‌نماید.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید