اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت BMR ؛ رهبر بازار در مکزیک

BMR با دریافت سفارشات مهم و جدید از شرکت‌های برتر سرامیکی در مکزیک، رهبری خود را در این بازار بیش از پیش تقویت کرده است.

bmr logo01تعدادی از تولید کنندگان پیشرو سرامیک مکزیک به تازگی سفارش‌هایی را برای خطوط جدید ماشینکاری خشک از BMR داده‌اند که تأیید کننده این شرکت ایتالیایی به عنوان تأمین کننده اصلی دستگاه‌های پرداختکاری سطح سرامیک است.

پس از انتخاب موفقیت‌آمیز دو خط گونیا کردنِ تَر و یک خط صیقل‌دهی با دو دستگاه Leviga با 12 هد و یک خط Top Coat، Interceramic که تولید کننده کاشی مستقر در چی‌هوآهوآ (Chihuahua) است، اکنون یک خط برش خشک Top Squadra Dry 12/1 و خط گونیا کردن برای اِستون‌ورِ پرسلانی را در بیشینه سایز mm 1200×1200 نصب کرده است.

Daltile Mexico دو خط سفارش داده است، یک Squadra Dry 9/1 برای کارخانه Large Unit خود و یک Squadra Dry 12/1 برای کارخانه Mini Pisos خود که هر دو قادر هستند تا با بیشینه سایز mm 1200×600 کار کنند.

Vitromex نیز فناوری خشک BMR را با چهار خط برش و گونیا کردن خشک Top Squadra Dry 12/1 برای سایت‌های تولیدی خود انتخاب کرده است و دلیل آن شروع کار در کارخانه San Luis Potosí (دو تا برای سایز mm 1200×1200 و دو تا برای سایز mm 1800×1200 که دومی همراه با یک خط صیقل‌دهی با عملیات Top Coat است). همچنین Vitromex در کارخانه خود در گوآناجوآتو (Guanajuato) یک خط Squadra Dry 9/1 و یک سامانه کنترل ابعادی Diavision را برای کاشی‌های بدنه قرمز با بیشینه سایز mm 1200×600 نصب کرده است.

سرانجام Nitropiso (San Luis Potosí) خط برش و گونیا کردن خشک Squadra Dry 12/1 را برای بیشینه سایز mm 1200×600 انتخاب کرده است.

 

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید