اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

توافق‌نامه بین Italcer و Tonino Lamborghini

گروه Italcer خط جدیدی از کاشی‌های کف و دیواری Tonino Lamborghini Luxury Surfaces را تولید خواهد کرد

Tonino Lamborghini یک برند از لوازم جانبی و پروژه‌های لوکس املاک و مستغلات و Italcer یک قطب طراحی سرامیک ایتالیایی و لوازم مرغوب حمام، توافق‌نامه‌ای را برای مجموعه جدیدی از کاشی‌های کف و دیوار با نام برندTonino Lamborghini Luxury Surfaces امضاء کرده‌اند.

این خط جدید، فناوری پیشرفته Italcer را با طراحی نمادین ایتالیاییِ برند مستقر در Bologna که توسط وارث خانواده Lamborghini پایه‌گذاری شد و اکنون Ferruccio Lamborghini هدایت آن را بر عهده دارد، در هم می‌آمیزد.

مجموعه جدید Tonino Lamborghini Luxury Surfaces توسط La Fabbrica،یک شرکت از گروه Italcer که در1994 در Castel Bolognese (RA) تأسیس گردید، تولید و به بازار عرضه خواهد شد. این مجموعه در نیمه نخست 2021 راه‌اندازی خواهد شد و تقاضای بازار برای سایزهای کاشی مدرن را برآورده خواهد ساخت.

همچنین خط جدیدِ محصولات سرامیکی که اساساً مشتریان بین‌المللی شامل فروشگاه‌های منتخب و پروژه‌های قراردادی را مد نظر قرار داده است، در پروژه‌های Tonino Lamborghini Hospitality در برزیل، چین و سایر مکان‌های بین‌المللی که این برند در حال انجام پروژه‌های املاک و مستغلات است، استفاده خواهد شد.

گروه Italcer مالک برندهای باسابقه سرامیک ایتالیایی مانند Devon & Devon (لوازم حمام)، La Fabbrica، AVA، Elios، Rondine، Bottega و Cedir، در حال حاضر ششمین شرکت بزرگ ایتالیایی در بخش کاشی سرامیکی است که انتظار می‌رود بیش از 15 میلیون متر مربع در سال 2021 تولید نماید. 587 کارمند دارد و با بیش از 3،000 توزیع کننده در سراسر جهان کار می‌کند. این گروه متعلق به صندوق سهام خصوصی Mandarin Capital Partners II است و Graziano Verdi راهبری آن را بر عهده دارد. هدف آن دستیابی به درآمد 300 میلیون یورویی و EBITDA 70 میلیون یورویی تا 2024 است.

در سال‌های اخیر Italcer بیش از 25 میلیون یورو در فناوری‌های Industry 4.0 سرمایه‌گذاری کرده است و در نظر دارد تا سرمایه‌گذاری‌های سالانه 10 میلیون یورویی دیگری در طول دوره سه ساله 2023-2021 انجام دهد.

Lamborghini verdi int

Ferruccio Lamborghini در چپ و Graziano Verdi در راست

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید