اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

آهن‌رباهای 4M برای قالب‌سازی چینی بهداشتی و سرامیک ها

4M یک طیف محصولات جدید در قالب نام تجاری از آهن‌رباهای دائمی را ارائه می‌دهد که به طور ویژه برای قالب‌سازی سرامیکی طراحی شده است.

4m logo elenco 00قالب‌های کار برای قطعات سرامیکی پیچیده به فرورونده‌های (insert) قابل جدا شدن نیاز دارند که هدف آن‌ها آسان‌تر کردنِ جداسازیِ قالب و جلوگیری از صدمه دیدن قطعات خام تازه است.

آهن‌رباهای دائمی برای نگه داشتن فرورونده‌ها در طی مدت ریخته‌گری استفاده می‌شوند که هم در قالب ریخته‌گری دوغابی و هم در فرورونده‌ مربوطه کار گذاشته می‌شوند. 4M یک طیف جدید نام تجاری از آهن‌رباهای دائمی را ارائه می‌دهد که مخصوصاً برای قالب‌سازی سرامیکی طراحی شده است: ساخت محکم، گرد یا مستطیل، با نیروهای کشش تا kg 15، روکش شده یا ساخته شده از نئودیمیوم و غیره.

همچنین برنامه فروش 4M شامل صابون عامل رهایش رزین / گچ، اسفنج‌های پرداخت کننده قطعه خام، مواد بدون حباب برای قالب‌های گچی، رزین‌های قالب‌سازی محفظه‌ای و انواع بسیار متنوعی از ابزارها و دستگاه‌های برای قالب‌سازی چینی بهداشتی است.

4M مواد و تجهیزات لازم برای تولید قالب‌های اصلی / بلوکی، قالب‌های محفظه‌ای و قالب‌های ریخته‌گری دوغابی را تولید و توزیع می‌کند و به تولید کنندگان سرامیک‌های ظریف (سفید آلات) مواد مصرفی با کیفیت بالا را با هزینه‌های بسیار رقابتی عرضه می‌نماید. همه محصولات تدارک دیده شده توسط 4M تضمین شده‌اند و کاملاً قابل ردیابی هستند.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید