آهن‌رباهای 4M برای قالب‌سازی چینی بهداشتی و سرامیک ها

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

4M یک طیف محصولات جدید در قالب نام تجاری از آهن‌رباهای دائمی را ارائه می‌دهد که به طور ویژه برای قالب‌سازی سرامیکی طراحی شده است.

4m logo elenco 00قالب‌های کار برای قطعات سرامیکی پیچیده به فرورونده‌های (insert) قابل جدا شدن نیاز دارند که هدف آن‌ها آسان‌تر کردنِ جداسازیِ قالب و جلوگیری از صدمه دیدن قطعات خام تازه است.

آهن‌رباهای دائمی برای نگه داشتن فرورونده‌ها در طی مدت ریخته‌گری استفاده می‌شوند که هم در قالب ریخته‌گری دوغابی و هم در فرورونده‌ مربوطه کار گذاشته می‌شوند. 4M یک طیف جدید نام تجاری از آهن‌رباهای دائمی را ارائه می‌دهد که مخصوصاً برای قالب‌سازی سرامیکی طراحی شده است: ساخت محکم، گرد یا مستطیل، با نیروهای کشش تا kg 15، روکش شده یا ساخته شده از نئودیمیوم و غیره.

همچنین برنامه فروش 4M شامل صابون عامل رهایش رزین / گچ، اسفنج‌های پرداخت کننده قطعه خام، مواد بدون حباب برای قالب‌های گچی، رزین‌های قالب‌سازی محفظه‌ای و انواع بسیار متنوعی از ابزارها و دستگاه‌های برای قالب‌سازی چینی بهداشتی است.

4M مواد و تجهیزات لازم برای تولید قالب‌های اصلی / بلوکی، قالب‌های محفظه‌ای و قالب‌های ریخته‌گری دوغابی را تولید و توزیع می‌کند و به تولید کنندگان سرامیک‌های ظریف (سفید آلات) مواد مصرفی با کیفیت بالا را با هزینه‌های بسیار رقابتی عرضه می‌نماید. همه محصولات تدارک دیده شده توسط 4M تضمین شده‌اند و کاملاً قابل ردیابی هستند.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید