هم اکنون بیش از 300 آسیاب Sacmi MMC نصب شده است

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

آخرین سفارش از RAK Ceramics بود که آسیاب پیمانه‌ای (مدولار) مداوم جدید را در کارخانه بزرگ تولید کاشی سرامیکی مجهز به خط Continua + نصب کرد.

sacmi logo sfondoآخرین سفارش از غول جهانی RAK Ceramics ، تعداد آسیاب‌های مدولار مداوم Sacmi MMC نصب شده در سراسر جهان را به بیش از 300 عدد از مجموع بیش از 700 دستگاه سایش مداوم می‌رساند که توسط این گروه مستقر در ایمولا (Imola) برای تولید کنندگان پیشروی سرامیک جهان تدارک دیده شد. آسیاب جدید MMC نصب شده در رأس الخیمه (امارات متحده عربی) گسترش بیشتری به این کارخانه می‌دهد؛ جایی که در آن RAK Ceramics پانل‌ها و اسلب‌های سرامیکی بزرگ را با استفاده از فناوری Continua + تولید می‌کند.

فرآیند سایش مداوم که توسط Sacmi در اواسط دهه 1980 توسعه داده شد، یک راه حل بسیار نوآورانه بود که فرآیند تولید را از لحاظ بهره‌وری، انعطاف‌پذیری و توانایی بهره‌گیری از سطوح رو به رشد خودکارسازی (اتوماسیون) متحول ساخت. از سال 2005 تا کنون، راه حل‌های سایشSacmi  پیمانه‌ای (مدولار) شده‌اند که اجازه می‌دهد دستکم 15 درصد صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی در مقایسه با طیف قبلی و همچنین خودکارسازیِ بسیار گسترده‌تر به دست آید.

این راه حل‌ها سطوح منحصر به فردی از عملکرد را با قابلیت اطمینان کامل ترکیب می‌کنند؛ این به آن نشان که نخستین آسیاب مداوم ساخته شده در سال 1984 هنوز هم در حال بهره‌برداری است.

sacmi rak interno

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید