کاشی پارس ؛ نوآوری در عرضه محصولات پولیش

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت کاشی پارس با نصب خط جدید پیشرفته پولیش  اقدام به تولید محصولات پرسلان پولیش ،  نانو پولیش و سمی پولیش  نموده است.

tecnema sede elenco 03شرکت کاشی پارس که یکی از کارخانجات پیشرو در زمینه تولید کاشی با ابعاد بزرگ و اولین تولید کننده کاشی با تکنولوژی Twin press در ایران ، این بار اقدام به تولید محصولات پرسلان لعابدار پولیش نموده است. طول خط پولیش خریداری شده توسط این شرکت حدود 170 متر بوده و در نوع خود یکی از کامل ترین خطوط تولید محصولات پولیش با قابلیت تولید انواع محصولات نانو پولیش و سمی پولیش با بالاترین کیفیت می باشد. در حال حاضر تجهیزات کامل خط تولید و بسته بندی در کارخانه کاشی پارس واقع در استان قزوین شهر صنعتی البرز، نصب گردیده و در مراحل پایانی تست و راه اندازی می باشد.

همچنین کارشناسان با تجربه در واحد تحقیق و توسعه این شرکت در حال انجام آزمایشات کیفی و توسعه محصولات مورد نظر می باشند و پیش بینی می گردد اولین محصول تولیدی پولیش این شرکت با تکنولوژی جدید به زودی وارد بازار گردد. شرکت کاشی پارس یکی از با سابقه ترین کارخانجات صنعت کاشی و سرامیک کشور با قابلیت تولید محصولات دو پخت دیوار و تک پخت پرسلان می باشد که در حال حاضر، محصولات این شرکت در قالب 7 نام تجاری مجزا تولید و به بازار عرضه می گردد.

tecnema sede elenco 04

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید