اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گرانیت لیا؛ نگاه جدید به بازار رمز موفقیت

شرکت گرانيت ليا (سهامي خاص) با سرمايه گذاري شرکت آپادانا سرام (سهامي عام) درسال 1392 شروع به تولید انبوه کاشی دکوری و قطعات تزئینی نمود.

درحال حاضر این شرکت توانایی تولید کاشی های چاپ تخت ، چاپ دیجیتال ، کوت و سیگاری را دارد  و هم اکنون دارای خطوط چاپ تخت ، کوره ، لعاب و دستگاه دیجیتال ، برش و واترجت می­باشد. از توانمندی های مجموعه گرانیت لیا همکاری با شرکت های به نام این صنعت است.

در سال رونق تولید ، سیستم مدیریتی این شرکت نیز با هدف جوان گرایی و نوآوری و افزایش کیفیت دستخوش تغییرات شد و جناب آقای مهندس رضا قمری از مدیران با تجربه و معتبر صنعت سرامیک به عنوان مدیر عامل شرکت گرانیت لیا سکان امور را به دست گرفته است. پیش بینی می شود با توجه به توانایی و سابقه ای که در فعالیت حرفه ای و اجرایی ایشان سراغ داریم، روزهای اوج گرانیت لیا در پیش رو است و ما نیز برایشان موفقیت و سربلندی آرزومندیم.

LEA 2

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید